Založ si blog

Dovolíme vládu narkomanov a sociopatov?

Pôsobím v zahraničí, všetky postgraduálne štúdiá som absolvoval v zahraničí. Navštívil som výraznú časť sveta. Doteraz som po nejaký čas dovedna žil v piatich cudzích štátoch. Práve preto mi nikto nemôže prišiť nálepku zápecníka. Pre libero-nacistov som práve preto veľmi nebezpečný. Všimol som si, že nielen my, na Slovensku, ale veľké množstvo ľudí v našej časti kontinentu, pestuje akýsi nadnárodný šport. Stále sa sťažujú, frflú na vládu, plačú. Nad osudom, nad sebou, nad vývojom, nad realitou. Plač nepomôže, treba konať.

Obidva tábory – aj libero-nacistický, aj tradicionalisticko-vlastenecký tvrdia, že je potrebná zmena. Jeden z táborov za pomoci gigantických cudzích zdrojov už koná. Ten druhý tábor, predstavujúci väčšinovú, svojou podstatou vlasteneckú normálnosť, by mohol prestať plakať a tiež začať konať. S tým, čo má: zdravý sedliacky rozum (nie iba zdravý rozum), hlas vo voľbách, nohy, ktoré ho donesú do volebnej miestnosti. Tam, kde je. Z tej pozície poznania, nadeleného zdravia, dispozičných zdrojov, aj spoločenského postavenia, ktoré má.

Zmena je naozaj potrebná. Môže prísť v nasledujúcich parlamentných voľbách. Teraz je rad na normálnej väčšine, aby zastavila sériu zdanlivo prehratých vojen. Ultraľavicové liberálne kolosálne zlo vyhralo so súčasným vládnucim a nepochybne obrovským zlom iba niekoľko bitiek. Ale ešte nevyhralo vojnu. Do tejto vojny totiž ešte ani len nevstúpila normálnosť a tradicionalizmus. Tieto sa prejavujú tým, že reprezentujú akýsi „Yin a Yan“. Princíp vyváženosti dobrých a horších stránok ľudskej prirodzenosti. Presaďme zmenu v záujme normálnej väčšiny, je to len v rukách nás – normálnej, tradicionalistickej drvivej väčšiny.

Ak by sa normálnosť a tradicionalizmus vo voľbách z vôle zatiaľ doma sediacej a na režim nadávajúcej nemalej časti normálnej tradicionalistickej drvivej väčšiny presadili, asi budú musieť spolu-vládnuť s niektorými prvkami súčasného vládnuceho zla. Možno s tými, ktorí v minulosti vládli nemúdro. Alebo s časťou terajšieho opozičného tiež veľkého zla. A nebolo by na tom nič nenormálne, pokiaľ zabránia kolosálnemu zlu presadiť absurdnosti. Pokiaľ zabránia vidinou moci posadnutým zakomplexovaným sociopatom, neraz psychopatom, intrigánom, ale predovšetkým amatérom a narkomanom vládnuť. Máme na to. Narkoman sa nemôže vyliečiť, môže len dočasne abstinovať. Sociopat ani psychopat, ani manipulátor sa nezmení, môže dokázať len hrať a pretvarovať sa.

Správna liečba je podmienená správnou diagnózou. Preto treba diagnózu giga-zla správne označiť a nazvať ju pravým menom. Tzv. „progresívny“ agresívny nenávistnícky extrémistický liberalizmus vo všetkých jeho vyliezajúcich formách svojou najhlbšou podstatou ide proti národným štátnostiam a presadzuje vznik nadnárodnej európskej veľkoríše. Je preto jednoznačne a nespochybniteľne nacistický. Je to najväčšie bezpečnostné ohrozenie 21. storočia. Toto je jeho diagnóza. Na túto diagnózu treba liečbu vysokou volebnou účasťou tradicionalistickej normálnosti. Tá je podstatou zdravého sedliackeho rozumu, teda schopnosti predvídavého strategického myslenia a využívania múdrosti našich predkov po tisícky rokov. Veci zašli priďaleko, treba konať.

Ja osobne idem príkladom. Konám. Okrem iného aj rozhodnutím začať blogovať. Ešte predtým mojim rozhodnutím začať po dlhých rokoch znovu publikovať. Osud mi dal možnosť získať špičkovú kombináciu všeobecného, technického, taktického, operačného aj strategického vzdelania, praxe aj v politike, aj v najvyšších funkciách, sčítanosti, vedomostí, ale najmä analytického chápania súvislostí. Aj talent na formovanie myšlienok spôsobom, zrozumiteľným pre bežného človeka. Nemám osobné politické ambície, mám sa naozaj vynikajúco. Ale záleží mi na osude a budúcnosti môjho národa. Tak konám. Povznášam sa nad tým, že niektorým sa moje postoje nepáčia. Nemusia to čítať. Povznášam sa tak vysoko, ako pôsobím pri realizácii môjho koníčka, ktorý ma zatiaľ aj živí.

Pre mňa sú dôležití tí, ktorí v mojich prezentovaných postojoch nachádzajú inšpiráciu na zamyslenie a možno niekedy aj odhodlanie pripojiť sa a konať. Aby sme raz mohli spoločne poraziť nastupujúce formy nacizmu. Pochopením trvalého ohrozenia zdravia spoločnosti a prežitia národov existenciou a presadzovaním nacistického teroru. Spoločne zabráňme vláde narkomanov a sociopatov. Už stačilo, je čas sa prebudiť a konať.

Napokon sa ponúka praktická otázka – ako spoznáme to gigantické zlo použitím zdravého sedliackeho rozumu? Ja mám jednoduchú pomôcku. Ich ksichty nás z bilboardov a obrazoviek terorizujú po celom Slovensku vo výraznom predstihu pred zákonným začiatkom volieb. Niekto to totiž financuje, niekto ich propaguje. Nerobí to pre pekné oči. Bude chcieť vrátenie investície, aj s vysokými úrokmi a so ziskom.

Správame sa ako ovce? Budú sa k nám správať ako k ovciam!

19.10.2019

Môžeme veriť tomu, že najbližších 5 rokov je garantovaný svetový mier. Veď kvalifikovanosť najvyššieho veliteľa ozbrojených síl jedného člena NATO je taká utajená a nevyspytateľná, viac »

Slovensko na 1. mieste neznamená izoláciu: minimalistický program suverenizmu

18.10.2019

V písaní blogov som novic. V ich čítaní som matador. Bol som upozornený na to, že nemám robiť kampaň, ani antikampaň. Som presvedčený, že nerobím, ale zároveň je isté, že svojimi poslednými viac »

Prežitie – strategický záujem všetkého

17.10.2019

Na slovenskej politickej scéne sa zjavil ďalší liberálny, tentoraz socialistický subjekt. Aj keď je absolútne vylúčené aby som také niečo podporil, vidím aj pozitíva. Ak osloví časť tých viac »

sudca, kladivko, zákony

Štvorica sudcov Okresného súdu Bratislava III vyzvala Lindtnera na odstúpenie

20.10.2019 20:12

Pod výzvou sú podpísaní Maroš Fekete, Ivana Fekete, Ivan Bartek a Karol Posluch.

Russia Dam Collapse

Pretrhnuté priehrady na rieke Sejba boli postavené bez povolenia

20.10.2019 20:02

Vyšetrovací výbor Ruskej federácie zadržal riaditeľa ťažobnej spoločnosti, manažéra daného ťažobného úseku a banského majstra.

Christine Lagardeová

Lagardeová si v MMF musela dávať pozor na jazyk, teraz kritizuje Trumpa

20.10.2019 19:59

Bývalá šéfka Medzinárodného menového fondu (MMF) Christine Lagardeová skritizovala obchodnú politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa.

SR Slovensko NRSR Čentéš Trnka výbor vypočutie GP

Obvinenie Trnku by malo padnúť čoskoro

20.10.2019 18:30

Meno Trnka ešte len rozvíri politické vody, v priestoroch svojej kancelárie mal mať nainštalované kamery a nahrával si rozhovory so svojimi návštevami.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 24305x
Priemerná čítanosť článkov: 1620x

Autor blogu

Kategórie

Archív