Založ si blog

Úctivý nacionalizmus alebo bezohľadný nacizmus?

O čo ide v parlamentných voľbách? Túto otázku si v podvedomí kladie a má klásť každý volič, ktorému záleží na osude svojho národa, teda štátu. Ponúkam moje videnie odpovede. Pôjde v nich o racionálne videnie reality a možností radikálnej zmeny zdanlivého trendu nástupu progresívno-liberálneho teroru, teda mikro-menšinového terorizmu. Vo forme návratu drvivo-väčšinovej normálnosti, teda návratu demokracie. Ide o návrat podstaty demokracie, ktorá je reprezentáciou záujmov väčšiny, rešpektovaním práv nás, väčšinovo normálnych. Treba sa obrátiť aj na tých, ktorí sa dokážu poučiť aspoň z vlastných chýb, keď naleteli na marketingové korupčné volebné podvody. Aj na tých, ktorí radšej nešli voliť, ako by mali voliť menšie zlo.

Sám som po dlhé roky volil menšie zlo. Ako jeden z tých, ktorí aktívne prispeli v procese získania najčestnejšieho cieľa každého národa v zápase o jeho prežitie – získania suverenity, som roky volil tých, ktorí sa v prelomovom čase pri hlasovaní zľakli toho cieľa. A nehanbím sa za to. Štátnosť je najvyššia méta každého štátotvorného národa. Ak ju raz národ získal, nikdy sa jej dobrovoľne nevzdal. Iba donútením: vojnou, zradou, podvodom, vyvraždením, arbitrážou. Nikomu nevyčítam, keď pred 30 rokmi po desaťročiach manipulatívneho premývania mozgov nevedel a nebol si istý. Stačí keď sa medzitým spamätal. Slovensko vybudujeme a zmeníme len spoločne. Účasťou všetkých, ktorí si svoju dnešnú štátnosť a naše tradičné hodnoty vážia. Ochranou pred kolosálnym agresívnym liberálnym zlom oligarchických skupín, ktorí za cudzie judášske korupčné groše presadzujú zrušenie suverenity v prospech cudzích ríš, cudzie hodnoty, v konečnom dôsledku likvidujúce našu štátnosť, čiže prežitie národa.

Bude múdre a rozumné podporiť konkrétne mechanizmy na umožnenie voľby síl tradicionalizmu a normálnosti. Vyberať sa dá len z toho, čo je v ponuke. Ak vo voľbách prejdú tradicionalisti, zastupujúci drvivo-väčšinovú normálnosť, budú môcť vytvoriť blok, akúsi veľkú vlasteneckú dohodu. Ktorej cieľom bude udržanie a posilnenie štátnosti, tradičných hodnôt slovenskej spoločnosti. Zároveň so zabezpečením dôstojného života pre poctivú drvivú väčšinu voličov a budúcich generácií. Vo voľbách si budeme vyberať medzi tým, či chceme tradicionalistický nacionalizmus, alebo dovolíme nástup protištátneho kozmopolitného liberálneho nacizmu.

Lebo práve o to pôjde. O rozpoznanie kolosálneho zla, ktoré sa na nás rúti. Tým nie je návrat Mečiara, ani Harabina. Je ním nástup „progresívno-spolu-zaľuďového“ agresívneho extrémistického liberalizmu. Dočasne hniezdiaceho na výslní paláca, namiesto toho, aby bol predmetom pohŕdania masou normálnosti. Vyberáme si medzi láskouúctou k štátnosti, k vlasti zo strany nacionalistov, alebo sa môžeme rozhodnúť pre nenávisť, vyhrážanieteror liberonacistov.

Pre tých, ktorí sú posadnutí obdivom k liberonacistom len pripomínam, že aj ich idol okupujúci prezidentský palác, o ktorého existencii a „genialite“ pred pár mesiacmi nikto ani netušil, by bez nás, nacionalistov a nášho výsledku – štátnosti, naďalej robil len pomocnú silu v protištátke. A rozvracal štát. Určite by si nemohol užívať služobné cesty vo vládnom lietadle. Ani by nemohol verejne špiniť na inštitút, ktorý mu všetky privilégiá umožňuje – na štátštátnosť. Nemohol by ani osočovať tých, ktorí zabezpečili, že existuje funkcia slovenského prezidenta – nás, odvážnychodhodlaných nacionalistov, vlastencov.

Ani ďalší liberonacisti by nemohli ani len snívať o premiérskej stoličke, či o privilegovanom mieste, na ktorého výkon nemali ani najmenšie predpoklady. Aj militaristickí poskokovia liberonacistov by bez nacionalistov neboli oblepení generálskymi lampasmi a epoletami. Boli by radi, keby dosiahli hodnosť majorov, aj to len vtedy, že by tu zostali vojská. O dôvod viac, aby sme vo voľbách vyberali dobre. Ešte o jeden viac pre tých zblúdených – šanca na spamätanie sa.

Čo členstvo v NATO neznamená a čo má znamenať?

26.09.2020

Zoznam toho, čo NATO neznamená je dlhý, nevymenujem všetko. Neznamená súhlas s cudzími základňami na našom území, vôbec nie povinnosť akceptovať dlhodobú prítomnosť cudzích okupačných vojsk. Neznamená budovanie cudzích základní na území suverénnych členských štátov. Neznamená vystavenie vlastného obyvateľstva pôsobeniu agresívnej nenávistnej cudzej [...]

Voči NATO, ani žaláru národov EÚ, nemáme povinnosti ani záväzky.

24.09.2020

Máme iba záväzky voči samým sebe. Aby sme chránili to najcennejšie čo máme, o čo sa naši predkovia usilovali a my sme dosiahli: vlastný štát, štátnu suverenitu, samostatnosť, slobodu. Ak naše členstvo v medzinárodných spolkoch nenapomáha posilňovaniu našej štátnosti a suverenity, čiže národnej slobody, potom nemá žiadny zmysel. Treba si to pripomínať pri [...]

Kam kráčaš Slovensko, riadené „obyčajnou“ ľudskou malosťou?

21.09.2020

Psychicky nestabilný a nekompetentný premiér, protištátny nekompetentný prezident, vydierateľný a nedovzdelaný predseda parlamentu, nedozretí a neraz kolaborantskí ministri, neprimerane „obyčajný“ parlament. Do toho nemalá časť voličov, ktorých ľudskú úbohosť, ich závistlivý, zákerný, zlostný, podliacky osobnostný charakter vyjadrujú niektoré z komentárov pod [...]

Alexej Navaľnyj

Navaľnyj potvrdil špekulácie, že ho v nemocnici navštívila Merkelová

28.09.2020 11:41

O tajnej návšteve písal v nedeľu večer na svojej webovej stránke nemecký spravodajský týždenník Der Spiegel.

kalifornia usa požiar oheň les

Požiar zachvátil vinársku oblasť v Kalifornii, evakuovali aj nemocnicu

28.09.2020 10:47

Miestne úrady nariadili okrem nemocnice v nedeľu aj evakuáciu približne 600 domov.

internát jedáleň koronavírus testovanie

Pribudlo 265 prípadov Covidu-19. STU a UK prejdú na dištančnú výučbu

28.09.2020 10:19, aktualizované: 12:02

Laboratória urobili za uplynulý deň 1 954 testov, z ochorenia sa vyliečilo ďalších 35 ľudí.

NAKA / Polícia /

NAKA v rámci protidrogovej akcie zadržala na východe Slovenska deväť osôb

28.09.2020 10:01, aktualizované: 11:33

Aktuálne vykonávajú policajti domové prehliadky a potrebné úkony so zadržanými.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 203
Celková čítanosť: 684541x
Priemerná čítanosť článkov: 3372x

Autor blogu

Kategórie