Založ si blog

Buď nám EÚ slúži, alebo nám chce vládnuť. Na to, aby nám EÚ vládla, ju nepotrebujeme.

Rovnako to platí pre NATO. Buď nám slúži, alebo nám diktuje, vynucuje si rozhodnutia v záujme veľkých členov. Vtedy nám vládne. Platí to isté, čo je v nadpise pre EÚ. V skutočnosti nám cez EÚ vládne nadnárodná oligarchia, euroúradníci sú len vykonávatelia záujmov nadnárodnej oligarchie, mafie.

Už som v minulosti napísal, že najviac ľudského utrpenia v histórii zavinili amatéri v najvyšších politických funkciách. Historicky bezkonkurenčne najviac desiatnik Hitler. Podobnosť výťahu k moci rovnakých extrémistických liberálnych ultraľavičiarskych amatérov cez protesty ulice a zneužité, možno práve ich mecenášmi zinscenované vraždy, má tiež svoje historické poučenia a paralely. Platí to rovnako pre hnutie typu „Za slušné Slovensko“, aj pre anti-belošské ultra-rasistické hnutie „Na životoch čiernych záleží“. Ak by sa indícia účasti tých, ktorí zo smrti mladých ľudí pred 2 rokmi najviac profitovali a špinavo ju  zneužili potvrdila, nebude to po prvý raz v histórii, keď historickým zmenám napomáhali prostredníctvom piatych kolón cudzími agentmi zinscenované subverzie, diverzie, vraždy a provokácie. Aj vláda USA bude musieť urobiť rázne kroky na obnovu štátnosti a demokracie, bude musieť zastaviť kultúrny a anti-belošský rasizmus.

Po pár mesiacoch opakujem, že sme očitými svedkami priamej psychologickej vojny a subverzie, čiže podvratnej činnosti. To nie je šírenie poplašných správ, to je suché konštatovanie pozorovaných a analyzovaných faktov. Jej cieľom je podkopanie štátnosti ba jej eliminácia, ako aj rozklad odhodlanosti obyvateľstva brániť suverenitu a teda štátnosť. Jej nástrojom je dnes nielen eliminácia pilierov štátnosti, ale priamo infikovanie pocitu viny za všetky krivdy sveta do hláv príslušníkov belošskej rasy. Na opačnej strane je to vnucovanie pocitu obetí. Choré.

Protagonisti psychologickej subverzie vo forme šírenia pacifizmu, rezignačných a porazeneckých nálad sa budú vracať, ožívať a podkopávať suverenitu z peňazí tých, ktorí potrebujú zničiť národné štáty formou likvidácie pilierov štátnosti. S presným cieľom jej nahradenia superštátom EÚ. Pre nich je nočnou morou odhodlanosť národov brániť svoju slobodu a maximálnu mieru suverenity, za ktoré ich predkovia neraz veľmi draho zaplatili. Práve bojovníkov za suverenitu národy po tisícročia oslavujú a vyzdvihujú ako národných hrdinov. Všade, bez výnimky. Nikdy nie rozvracačov, agentov cudzích záujmov, kolaborantov. Likvidátorov štátnosti. Organizácie, združujúce členské štáty majú slúžiť záujmom svojich členov. Ich zámerom nesmie byť ovládanie svojich členov. To isté platí pre politické strany. Ak neslúžia členom a štátnosti, tak nemajú zmysel, sú len handrami na použitie oligarchami, ktorí ich ovládajú. Buď treba prehodnotiť členstvo, alebo samotnú existenciu organizácie.

Dnes je vo vojenskej rétorike „hlavným smerom úderu“ namiesto pretláčania ľudského mäsa cez priesmyky vyvolávanie strachu medzi ľuďmi, provokovanie protestov, vyvolávanie pochybností. Metódami mediálnej psychologickej vojny tiež indoktrinácia porazeneckých nálad medzi obyvateľstvo, vyvolania rezignačného myslenia ľudí, ba aj zneužitia prírody, vírusu. A najmä dosadzovania protištátnych zradcov a kolaborantov cudzích záujmov do najvyšších štátnych funkcií.

Možno nezaškodí pripomenúť analytický fakt, že piate kolóny spolu s obalamutenou časťou más zvyknú tvoriť pätinu až štvrtinu obyvateľstva prakticky každého štátu. Skutočný cieľ protištátnikov je nízka volebná účasť a anarchia. Piate kolóny sú totiž silno náklonné na radikalizáciu, sú hlučné a korupčné. Dobrým materiálom na balamutenie je naivná mladosť vyrastajúca neraz v rozvrátených rodinách. Aj preto je paralelným cieľom protištátnikov vykoreňovanie, rozvrat rodín, neúcta k svojmu, exil, únik do virtuálnej reality, vyvolávanie nenávisti, zavádzanie strachu.

V zastupiteľskej demokracii existuje proti-liek, proti-opatrenie, proti ktorému sú neoliberálni protištátnostní zločinci s podporou naivných a obalamutených absolútne bezmocní. Čo najvyššia účasť drvivo-väčšinovej normálnosti tradicionalizmu vo voľbách. Vo všetkých bez výnimky. S použitím zdravého sedliackeho rozumu pri rozhodovaní. Ale musia mať koho voliť, preto treba vytvoriť ponuku aj reformou vlasteneckých, etatických strán. Je to presný opak toho, čo chcú dosiahnuť anarchistickí protištátnici, dnes už otvorene protibelošsky rasistickí. A doplatia na to poctiví a slušní príslušníci všetkých rás bez výnimky.

Berme do úvahy jeden nezvratný fakt: štátnosť sa odoberá alebo obmedzuje výlučne vojnami. Najvyšším majstrovstvom je vyhrať vojnu bez výstrelu. Práve toho sme svedkami. Eurobyrokracia vedie pre nadnárodnú oligarchiu tichú vojnu proti našim štátnostiam. Musíme sa nekompromisne proti tomu postaviť a zabrániť im v dosiahnutí zákerných zámerov tejto podlej protištátnostnej subverzie. Štátnosť a suverenita znamená slobodu. To je to najcennejšie, čo máme, to je tá najvyššia hodnota. Opak bude väznica, žalár národov s názvom EÚ. Nie je to môj výmysel, je to FAKT. Toto treba do nemoty opakovať každému, kto nechápe preto, že si to nevšimol. Nech nás netrápi tých pár kolaborantov, ktorí to nechcú chápať.

Ak to my, normálni, podceníme a nezvládneme, obeťami tejto zákernej vojny budú celé národy a rasy, masívne množstvo jednotlivcov. Oni nám nechcú slúžiť, chcú nám vládnuť. Nepotrebujeme to. Nepotrebujeme ich. Cestou bude aj tu radikálna reforma a vytvorenie voľného spolku tradicionalistických suverénnych národných štátov na troskách skrachovaných a zneužitých oligarchických projektov. Aby nebola pochybnosť o mojich postojoch tak oznamujem: „Aj na životoch Slovákov záleží“. Mám na mysli všetkých Slovákov, inšpiruje ma Francúzsko, všetci občania sú tam Francúzi.

Časť koaličných ministrov musí veľmi nenávidieť svoj štát a pohŕdať našou štátnosťou

13.08.2020

Nikto ani netuší, aké devastačné sociálno-ekonomické dôsledky budú mať neschopnou nevládou prehnané likvidačné nevládcovské opatrenia, ktoré sa prejavia až niekedy na jeseň. Nevládcovia majú predsa k dispozícii možnosť obrovského zadĺženia budúcich generácií, likvidáciou našej suverenity. Skočili na lep, prečo by sa trápili, nedávajú svoje. Tvrdenie [...]

Šokujúce odhalenie o funkčnom radare. Prečo je nutné obnoviť vyšetrovanie katastrofy An-24? 2. časť.

07.08.2020

Pripájam priame pokračovanie môjho predchádzajúceho blogu o šokujúcich odhaleniach expertného posudku Vyšetrovacej správy katastrofy vojenskej An-24 z 19. januára 2020. Zhoda predpokladov tých, ktorí sme 14 rokov bojovali za odtajnenie vyšetrovacej správy so skutočnosťami, vyplývajúcimi zo správy, je priam fascinujúca s jedinou výnimkou. Ani len vo sne sme nemohli [...]

Šokujúce odhalenie: čo sa stalo An-24 19. januára 2006? 1. časť.

05.08.2020

Verejnosť sa dočkala zverejnenia vyšetrovacej správy z leteckej katastrofy vojenského lietadla An-24 z 19. januára 2006. Nie každý chce čítať masívne množstvo stoviek strán, pričom ďalšie stovky zostali nezverejnené. Nie každý rozumie tomu, čo tam je napísané. Zverejnenie bolo prvým predpokladom na to, aby sa expertom zvonka umožnil náhľad do útrob správy. A aby [...]

internát, mlynská dolina, mlyny, VŠ

Univerzity rátajú s hybridnou výučbou, bežný spôsob nebude možný

15.08.2020 19:30

Univerzity rátajú na jeseň s mixom klasického a on–line vzdelávania. Pre vysoké školy budú najväčšou výzvou zahraniční študenti či bezpečné internáty.

Poľsko, USA, Pompeo, návšteva

Poliaci otvorili cestu do krajiny ďalším americkým vojakom

15.08.2020 18:49

Predstavitelia Spojených štátov a Poľska podpísali v sobotu vo Varšave dohodu o posilnení vojenskej spolupráce.

Kriváň

Tatry majú ďalšiu obeť, 65-ročného turistu

15.08.2020 17:09

Pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách skolaboval v sobotu 65-ročný turista, leteckí záchranári mu už nedokázali pomôcť.

prehliadka netradičných plavidiel na Draždiaku v Petržalke

Bratislavčania sa vybláznili na Draždiaku pri prehliadke kreatívnych plavidiel

15.08.2020 16:25

Bratislavčania si mohli zostrojiť vlastné plavidlo na ľudský pohon. V sobotu sa na jazere Veľký Draždiak konala prehliadka kreatívnych plavidiel.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 184
Celková čítanosť: 596758x
Priemerná čítanosť článkov: 3243x

Autor blogu

Kategórie