Založ si blog

Zdesenie z rozsudku. Žeby priháralo tým, ktorí z vrážd profitovali?

Celá politická scéna, až na malé výnimky, vyjadruje zdesenie nad rozhodnutím súdu, ktorý odmietol tlak médií a ulice. Nikto nevyjadruje zdesenie nad neschopnosťou a nekvalifikovanosťou obžaloby, prokuratúry. Spravodlivosť nemá závisieť od ulice, ani od médií, ani od želania politikov. Má závisieť od nevyvrátiteľnosti dôkazov. Rozhodnutie súdu bolo dôkazom nádeje, že súdnictvo je nezávislé. Súd vykázal všetkých primitívnych nátlakárov do teplých krajín.

Nuž a „objektívne“ nemecké noviny mali v deň vynesenia rozsudku bohorovný záver. Rozsudok je podľa týchto nafúkaných zahraničných analytických „géniov“ dôkaz toho, že Slovensko je ovládané mafiou. V istom zmysle trafili do čierneho. Slovensko veru je ovládané oligarchickou finančnou a mediálnou mafiou, ktorá určuje, kto bude mať moc, aj diktuje, čomu majú ľudia veriť, čo je pravda. Najväčším dôkazom mafiánskosti nášho štátu je spôsob a kvalifikácia dosadených figúrok na prezidentský stolec a do europarlamentu za extrémistický „progresivizmus“. Našim zapredaneckým pätolízačom ani neprišlo na rozum spochybnenie fyzickej schopnosti existencie relevantných podkladov, ktoré by mohol mať zahraničný novinár na vynesenie záverov. Tak to nekriticky publikovali a všetci nekvalifikovaní a nemúdri politici papagájovali. Im nejde o spravodlivosť, im ide o niečo iné. Nech si čitatelia sami dosadia odpoveď. Všetky možnosti sú hanebné a zločinné. Pýtajme sa, kto z vraždy mladých ľudí profitoval, kto mal z vrážd úžitok. Zločinci zúria, prihára im.

Našim súdom a sudcom nesmie nikto diktovať. Týmto vonkoncom netvrdím, že oslobodené osoby sú anjeli. Ale na odsúdenie za skutok, ktorí im prisudzujú, neexistujú nespochybniteľné dôkazy. Je tam závažná pochybnosť. A na základe toho princípu spravodlivosti súd rozhodol. Nerozhodoval na základe jediného svedectva kriminálnika, podvodníka a usvedčeného vraha.

Už som publikoval, že najviac ľudského utrpenia v histórii zavinili amatéri v najvyšších politických funkciách. Výťah k moci extrémistických liberálnych ultraľavičiarskych amatérov cez protesty ulice a zneužité, možno práve ich mecenášmi zinscenované vraždy, má svoje historické paralely. Ak by sa indícia účasti tých, ktorí zo smrti mladých ľudí najviac profitovali a špinavo ju  zneužili potvrdila, nebude to po prvý raz v histórii, keď historickým zmenám napomáhali prostredníctvom piatych kolón cudzími agentmi zinscenované subverzie, diverzie, vraždy a provokácie. A práve takéto kreatúry sú najviac zdesené z rozsudku.

Len znovu a znovu zdôrazňujem, že sme očitými svedkami priamej psychologickej vojny a subverzie, podvratnej činnosti. To nie je šírenie poplašných správ, to je suché konštatovanie pozorovaných a analyzovaných faktov. Jej cieľom je podkopanie štátnosti, jej eliminácia, ako aj rozklad odhodlanosti obyvateľstva brániť suverenitu a teda štátnosť. Jej nástrojom je dnes eliminácia pilierov štátnosti.

Protagonisti psychologickej subverzie vo forme šírenia pacifizmu, rezignačných a porazeneckých nálad sa budú vracať, ožívať a podkopávať suverenitu z peňazí tých, ktorí potrebujú zničiť národné štáty formou likvidácie pilierov štátnosti. S presným cieľom jej nahradenia superštátom EÚ. A pre nich je doslova nočnou morou odhodlanosť národov brániť svoju slobodu a maximálnu mieru suverenity. Bojovníkov za suverenitu národy po tisícročia oslavujú a vyzdvihujú ako národných hrdinov. Bez výnimky. Nikdy nie rozvracačov a kolaborantov, likvidátorov štátnosti.

Dnes je „hlavným smerom úderu“ namiesto pretláčania ľudského mäsa cez priesmyky vyvolávanie strachu medzi ľuďmi, provokovanie protestov. A ovplyvňovanie, ba ovládnutie súdov. Tiež metódami mediálnej psychologickej vojny indoktrinácia porazeneckých nálad medzi obyvateľstvom, ako aj vyvolanie rezignačného myslenia ľudí. A dosadzovanie protištátnych zradcov a kolaborantov cudzích záujmov do pilierov moci, vrátane súdov a prokuratúry.

Štátnosť sa tradične odoberala alebo obmedzovala vojnami. Dnes sa tak koná cez mafiánske peniaze nadnárodnej oligarchie. Najvyšším majstrovstvom je vyhrať vojnu bez výstrelu. Práve toho sme svedkami. Eurobyrokracia a nadnárodná oligarchia vedú vojnu proti našim štátnostiam. Musíme sa nekompromisne proti tomu postaviť a zabrániť im v dosiahnutí zákerných zámerov tejto podlej vojny proti našej štátnosti. Štátnosť a suverenita znamená slobodu. To je to najcennejšie, čo máme, štátnosť je najvyššia hodnota. Opak bude väznica, žalár národov s názvom EÚ. Toto treba do nemoty opakovať každému, kto nechápe preto, že si to nevšimol. Ak to podceníme a nezvládneme, obeťami tejto zákernej vojny budú celé národy.

Kto nepozná plány susedných štátov, ten s nimi nemôže uzatvárať spojenectvá: Sun-Tzu. 11.

26.02.2021

Pokračujem 11. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Poznaj nepriateľa a poznaj seba, tvoje víťazstvo nikdy nebude ohrozené: Sun-Tzu. 10. časť.

24.02.2021

Pokračujem 10. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Keď sú vojská nedisciplinované generál nemá autoritu: Sun-Tzu? 9. časť.

22.02.2021

Pokračujem 9. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Olaf Scholz

Nespokojnosť Nemcov s vládnucou koalíciou je rekordne vysoká, ukázal prieskum

13.06.2024 15:30

Približne 51 percent opýtaných sa vyslovilo za predčasné voľby.

taraba

Najväčšie čistky sa dejú na envirorezorte, tvrdí nadácia. Taraba reaguje

13.06.2024 15:21

Za osem mesiacov odišlo takmer 50 odborníkov, ktorých nahradili často nekvalifikovaní ľudia, členovia SNS alebo strany Život.

polícia

Žena s tromi promile zaútočila na druha sekáčom na mäso, trafila ho do hlavy

13.06.2024 15:04

V prípade dokázania viny jej hrozí trest odňatia slobody na päť až 12 rokov.

Irán

Iránom takmer dva roky zadržiavaný Francúz Louis Arnaud sa vrátil do Paríža

13.06.2024 15:03

Arnauda v Iráne vlani odsúdili na päť rokov väzenia za údajné porušovanie národnej bezpečnosti.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 262
Celková čítanosť: 1196702x
Priemerná čítanosť článkov: 4568x

Autor blogu

Kategórie