Založ si blog

Davová psychóza na spôsob 3. ríše sa Ducemu Matlerovi vydarila. Umožnime vládcom báť sa!

Bude protagonistov čakať rovnaký osud ako iných diktátorov? Experiment stál najmenej 100 miliónov eur, podobnú sumu ešte vyhodíme. V dlhoch: v daňovom zaťažení budúcich generácií. Spálené peniaze. Na to, aby zistili, že infikované je/bolo bezvýznamné 1,5% populácie: doteraz z dovedna 4,5 milióna testov 66 772 infikovaných. Obetí tejto „hnusoby“ je v prepočte na rok pätina priemerných obetí „obyčajnej“ chrípky. Pri ktorej sa počet infikovaných každoročne pohyboval v desiatkach percent populácie. Neskôr si načrtneme čo sme mohli za 200 miliónov eur za 8 mesiacov vládnutia zabezpečiť. Pre budúcnosť, na prevenciu.

Nevládca, slovenský nedoktor Mengele, namiesto pozitívneho využitia neinfekcie nepandémie vytvoril davovú psychózu, v ktorej si pre seba a svoju kamarilu dohodil obrovské zisky. Zároveň si preveril poslušnosť ovečiek (viď posledný blog) pri dohadzovaní budúcich ziskov sebe a farmako-oligarchii za ďalšiu davovú psychózu. Zaklínadlom roka sa stalo čarovné slovíčko „vakcína“. Ak by chcel slovenský Duce naozaj pomáhať, už dávno by nasadil overené vakcíno-lieky od Rusov. On chce niečo iné: chechtáky do kešene sebe a svojim sponzorom. Vakcíny sú určite predbežne dohodnuté cez rovnakého slovenského subdodávateľa. Pri vynucovaní vakcinácie použijú overené vynucovacie mechanizmy strašením, vydieraním, protiústavným vyhrážaním.

Čím skôr sa Duceho Igolfitta Matlera poslanci zbavia, tým istejšie sa vyhnú budúcim slovenským „Norimberským procesom“. Vládna davová psychóza na spôsob Tretej ríše sa podarila. Treba sa opýtať legitímnu otázku: „Bude najvyšších protagonistov čakať rovnaký osud ako ich predchodcov: Mussoliniho alebo Hitlera?“ (Prvého popravili, druhý sa sám odpratal). Nie, neželám mu to. Ale želám mu, aby sa začal báť. Rovnako, ako sa báli masy ľudí nezúčastniť sa na testovaní. Rovnako, ako sa státisíce boja o robotu z dôvodu nepremyslených a prehnaných opatrení neschopných nevládcov. Rovnako, ako sa státisíce dôchodcov boja samoty, ale aj prehlbujúcej sa stareckej chudoby z dôvodu neschopnou vládou spôsobenej plaziacej sa inflácie. Ľudia sa nezvykli báť smrti z chrípky, kým Goebbelsom inšpirovaná propaganda nevytvorila strašiaka. Pritom každý rok ich na chrípku zomierali vysoké stovky, v priemere 1500, v najhorších rokoch aj dvojnásobok. Vtedy nikto nepublikoval tabuľky infikovaných, ani denný nárast obetí s vírusom chrípky, na sekundárne dôsledky, nik neničil ekonomiku.

Hocikto sa môže stať obeťou choroby. Kedykoľvek a akejkoľvek. Aj „obyčajnej“ chrípky, aj iného vírusu, baktérie, hlúpej náhody. Týka sa to aj autora týchto riadkov. A nikto pritom neprepadá panike, neprestane žiť, neprestane chodiť do roboty zo strachu pred infekciou. Zločinci, ktorí tento teror strachu spôsobili sa preto musia začať báť. Aj mafiánsky sa správajúci sudcovia a prokurátori sa už boja. Boja sa len preto, lebo nie sme právny štát. Ale oni zo Slovenska spravili neprávny štát, oni majú na tom vysoký podiel. Spolu s tými, ktorí si dnes vychutnávajú ich strach, majú orgie z pocitu moci. Aby sa raz ocitli na ich mieste za to, čo činnosťou alebo nečinnosťou spôsobili masám. Hnev davu sa zvykne veľmi rýchlo obrátiť proti vyvolávateľom psychózy. Netešme sa, ešte nikto z internovaných sudcov, advokátov a prokurátorov nebol odsúdený. Na konci je tu ešte inštitút milosti, amnestie. Ak nie týmito vládcami, možno budúcimi.

Ak sa začnú báť tí, ktorí držia zneužívateľov moci pri korytách, teda oligarchovia v pozadí (nielen Kočner), vtedy nastane nádej na zlepšenie. Ak sa začnú báť vládcovia hnevu davu, vtedy je nádej na zmenu. Vládni zločinci vedia, že blogy majú malú zásahovosť. Ale ak sa davy naondejú, veci si začnú posúvať a ich hnev začne stúpať. Ak sa to dostane k státisícom a uvedomia si, ako ich nevládcovia ťahali za nos, podviedli výsledkom infikovanosti 1% z podvodníckeho testu s prepadom ekonomiky vo vysokých dvojciferných číslach, vtedy nastane prielom. Keď im začnú bankgstri brať byty, keď nebudú mať čo jesť, keď nebudú peniaze na základnú zdravotnú starostlivosť, lebo 200 miliónov vládni pomätenci rozflákali na zistenie, že infikované je momentálne iba 1% populácie! Pritom v procese na dlhé týždne radikálne znížili úroveň bezpečnosti vo všetkých oblastiach, nielen v obrannej a policajnej, ale aj v zdravotnej, sociálnej, ekonomickej atď. Pochopme konečne, čo spôsobujú! To napĺňa skutkovú podstatu množstva paragrafov.

Namiesto toho, aby za rovnaké peniaze vylepšili všetky rozhodujúce nemocnice a polikliniky, zabezpečili ich vybavenie, zlepšili detekčné a hygienické úrovne, zvýšili nárazové krízové kapacity pre krízový variant, demonopolizovali moc zahraničných kartelov v základných životných potrebách. Čiže aby odstránili vytváranie totálnej závislosti štátu, otroctva národa. Zlepšením platových podmienok mohli prilákať na návrat domov emigrovaných zdravotníkov, lekárov aj opatrovateľky zo zahraničia. Dúfam, že som poskytol dosť inšpirácie čo sa dalo a ešte stále dá robiť. Namiesto nezmyselného vojensko-policajného cvičenia s cieľom marketingovej propagácie najneschopnejšieho, ale najarogantnejšieho ministra obrany. Lebo ten už vysoko vyčnieva nad inými, ktorí doteraz „žiarili“. Každý z nás môže svojou troškou prispieť šírením faktov, ktoré som popísal. Oni sa usvedčili vlastnou zbraňou. Chceli, aby sme sa báli. Dosiahnime, aby sa oni báli, umožnime im to. Dôležitý bude proces, nie výsledok. Aký požičaj, taký vráť!

Kto nepozná plány susedných štátov, ten s nimi nemôže uzatvárať spojenectvá: Sun-Tzu. 11.

26.02.2021

Pokračujem 11. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Poznaj nepriateľa a poznaj seba, tvoje víťazstvo nikdy nebude ohrozené: Sun-Tzu. 10. časť.

24.02.2021

Pokračujem 10. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Keď sú vojská nedisciplinované generál nemá autoritu: Sun-Tzu? 9. časť.

22.02.2021

Pokračujem 9. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Sergej Lavrov

Lavrov: F-16 môžu niesť jadrové zbrane, eskalovali by konflikt na Ukrajine

06.06.2023 10:41

Na adresu USA ruský minister zahraničia dodal, že "ak tomu nerozumejú, potom sú ako vojenskí stratégovia a plánovači bezcenní."

Ukrajina Rusko priehrada Kachovka evakuácie uarus

Kachovská priehrada zadržiavala 50-krát viac vody ako Oravská priehrada

06.06.2023 10:40

Nádrži na rieke Dneper na juhu Ukrajiny sa niekedy hovorí aj Kachovské more.

Migranti / Hraničný priechod /

Stovky migrantov sa pokúsili dostať do USA, polícia ich zahnala späť do Mexika

06.06.2023 10:29

Mexické úrady na incident zareagovali uzatvorením hraničných priechodov.

SR Ružomberok medvede cintorín plašenie ŠOP ZAX

Výskyt medveďov v Ružomberku privolal zásahový tím. Z okolia cintorína môžu zaznieť výstrely

06.06.2023 10:12

Pohyb najmenej štyroch medveďov zaevidoval v týchto dňoch v Ružomberku zásahový tím Štátnej ochrany prírody v areáli cintorína.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 262
Celková čítanosť: 1160252x
Priemerná čítanosť článkov: 4428x

Autor blogu

Kategórie