Založ si blog

Jednotka kandidátky OĽANO sa zastala hovorcu Mikasa (Matoviča): „už iný nebude“.

Tak sme sa od jednotky kandidátky zlepenca individuí dozvedeli, že náš nevládca „už iný nebude, on je už taký, aký je“. Pedagogická kvalifikovanosť a erudovanosť z toho výroku priam srší. Prvý výrok a hneď perla. Inými slovami: „On už zostane sociopaticky posadnutý Facebookom“. Alebo: „On už zostane večným rebelom, nevhodným na vládcu“. Isteže, ak vládca trávi dlhé hodiny písaním statusov a odpovedaním svojmu fanklubu, nemá kedy vládnuť. Máme potom veriť tomu, že to tak zostane? Veď on je už taký: autista, postihnutý, chránený. Ale inak je geniálny, taký unikátny a našský. Keď treba, tak jeho objav, jeho jednotka to zvládne. Veď ona vie, čo treba robiť, keď odutý žiačik maznáčik ujde na záchodík, aby sa tam vyplakal z pokarhania v žiackej knižke.

LEN ON, náš nevládca má právo urážať masy ľudí, ktorí s jeho opatreniami nesúhlasia. Len jeho nemožno kritizovať, teda podľa neho urážať. Mnohí pritom rovnako, ako ja uznávajú, že opatrenia boli a sú nutné. Nikto nemá recept, nikto nemohol byť pripraveným. Lenže opatrenia nemôžu byť neadekvátne, prehnané, dlhotrvajúce, protiústavné, diskriminačné, terorizačné. A nemožno sa chváliť, že niekto má iba 28 obetí vírusu, keď fakty a tie najprimitívnejšie štatistiky ukazujú iné hrozné čísla. Podľa mojich výpočtov nám k 21. máju 2020 na Slovensku zomrelo priemerne o 6 ľudí denne viac, ako bol priemer v predchádzajúcich 4 rokoch. Vtedy bola ročná priemerná úmrtnosť pomerne vyrovnaná. Máme vyše 2300 úmrtí nad dlhoročný priemer. Neraz mladých ľudí nechal zomrieť len preto, aby dosiahol prvenstvo v jedinej kategórii, v COVIDe. Pričom je jasné, že príčiny nízkej infikovanosti u nás sú niekde úplne inde. Už som o tom písal v niekoľkých blogoch. Koncentráky spôsobili opak: vyššiu infikovanosť. Ak odhalili 6 prípadov, tak 5 z nich mohlo byť obeťami spolucestujúceho. Falošní agenti protištátok za ochranu väčšiny neprotestujú, iba kvičia o „neľudskosti“ voči Rómom.

Tie čísla obetí navyše idú na konto tejto vlády, ktorá vládla väčšinu obdobia s COVIDom. Ukazuje sa, že všetky dodatočné nadpriemerné denné úmrtia sú signifikantné až za posledné dva mesiace. To je priemerne najmenej 15 dodatočných úmrtí za deň. Zo 145 denne v predchádzajúcich rokoch na najmenej 160 denne od druhej polovice marca. Treba si počkať, ale trend je tu.

Náš nevládca má aj ďalšiu zábavku v rozdeľovaní a protiústavnom diskriminovaní ľudí. Za objekt si zvolil ľudí, ktorí zarábajú v zahraničí. My si predsa odídeme do zahraničia, doma sa potom hráme na boháčov a pochopiteľne máme zostať tam, kde platíme dane, aby sme polobohovi nenávistníkov nekazili jeho víťazstvo. Veď si tu prichádzame nezodpovedne infikovať ľudí, najmä svojich najbližších. Ficovláda pred 11 rokmi zničila dopravné letectvo na Slovensku a to ešte netušili ako tým dnes pomôžu zvíťaziť nevládcovi. Mali šancu zachrániť dobre sa rozbiehajúceho prepravcu. Vtedy som doma zarábal asi o 20% menej ako teraz vonku a platil som dane doma. Po krachu som približne 80% čistého nosil na Slovensko a asi 20% míňal na život vo vynútenom zahraničí. Isteže, väčšinu daní teraz platím v cudzine, len malú časť platím aj doma. Tie dane, ktoré svojou neschopnosťou len v dopravnom letectve za 11 rokov stratila ficovláda, mohli hravo zaplatiť vynovenie všetkých župných nemocníc, aj pozlátenie operačných stolov. Stačilo vyhodiť zopár neschopných cudzincov z vedenia firmy a poradiť sa s Lotyšmi. Rovnaký pomer míňajú resp. vozia domov z Rakúska a inde opatrovateľky, murári, kuchári, opravári, predajcovia… My, zlí ohrozovatelia. Nehovorím za všetkých, každý prípad je individuálny. Pritom viem, že väčšina voličov Smeru aj OĽANO, sú poctiví, čestní ľudia, ktorí nemali koho voliť.

Priživovaním primitívnej závisti a zlosti svojho fanklubu nevládca-hovorca nielen rozdeľuje ľudí, ale dokazuje aj svoju ekonomickú negramotnosť. Je jeho vecou aby svojim jednoduchom vysvetlil, že keď už nič iné, tak týmto ľuďom aspoň nemusí platiť sociálne dávky, že každý z nás platí do štátnej kasy dane spotrebou väčšiny svojich príjmov na Slovensku. Namiesto toho sa rozhodol napĺňať zopár zločinov z trestného aj občianskeho zákonníka (nechám to na expertov v práve). Aby priživoval obdiv k sebe a tie najprimitívnejšie negatívne emócie v kruhoch svojho pevného jadra, ktoré nie je až také veľké. Ukázal to výsledok OĽANO v eurovoľbách. Otázka znie: dokedy mu to budú trpieť tí z oklamaných, ktorí si napriek vyosenosti svojho premiéra, hovorcu úradníka, zachovávajú racio?

Môže sa totiž ľahko stať, že po devastácii ekonomiky a domácich živnostníkov nevládcom-hovorcom opatreniami, ktoré išli pri veľmi nízkej infikovanosti vysoko nad rámec adekvátnosti, bude mnoho rodín živených práve tými, ktorí zarábajú vonku. Lebo tie štáty si ani pri vysokom náraste domácej nezamestnanosti nebudú môcť dovoliť zbaviť sa našich opatrovateliek, alebo murárov.

Protištátni agenti pripravujú kolaborantskú bezpečnostnú stratégiu. Čo sú piliere našej bezpečnosti?

27.05.2020

Vždy sa teším na inšpirátorov mojich úvah. Objavil som zaujímavú skupinu inšpirátorov: jednoduchých ľudí. Nie sú to obyčajní ľudia. Jeden z takých neobyčajných ľudí mi svojho času položil otázku čím by som charakterizoval piliere našej bezpečnosti. O ktorých majú dnes plné ústa práve protištátni agenti a kolaboranti. Údajní bezpečnostní analytici, [...]

„V krízových časoch inteligentní ľudia hľadajú riešenia, idioti hľadajú vinníka. „

25.05.2020

Citát velikána si dovolím doplniť: „a zločinci hľadajú príležitosti“. Slová v nadpise vyslovil nemecký komik, humorista a filmár Vicco von Bülov, známy ako Loriot. Akoby hovoril o našom nevládcovi, hovorcovi Mikasa. Jeho citát mi práve dnes pripomenul kamarát, s ktorým sme na úplne opačných koncoch politickej orientácie. Trafil do čierneho. Nedovoľme ďalší [...]

E-protest: inteligentný protest proti neinteligentnej štátnej karanténe.

23.05.2020

Ráno sa prebudím a hovorím si, idem si zabrechať spoza plota. Ani by človek neveril, aká je z toho radosť. Aspoň podľa videnia takých zadubených narcistických a sadistických „géniov“, akými sú nulovým rizikom posadnutý Mikas s jeho hovorcom Matovičom. Oni prišli s riešením hodným IQ môjho obľúbeného zvieratka, tatranského svištíka. Neskôr navrhnem jedno [...]

Koronavírus opatrenia karanténa

Na Slovensku pribudol jeden prípad nákazy novým koronavírusom

30.05.2020 09:42, aktualizované: 11:19

Celkovo v krajine evidujú 1521 pozitívne testovaných.

Minneapolis Police Death

Protesty proti zabitiu Afroameričana policajtom pokračovali už štvrtú noc

30.05.2020 09:10

Nepokoje pokračovali i napriek tomu, že policajt bol obvinený z vraždy.

Rusko, koronavírus

ONLINE: Merkelová dala Trumpovi košom, vzorky vírusu ukradli opice

30.05.2020 07:55, aktualizované: 11:26

Trump chce zorganizovať summit G7 v USA s osobnou účasťou lídrov krajín, aby ukázal, že svet sa vracia do normálu. Merkelová to odmietla.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Ako chutí moc podľa Matoviča

30.05.2020 07:00

Je výzva Petra Pellegriniho na odchod Roberta Fica provokáciou? Je to koniec starého Smeru, tvrdí Marián Repa.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 477221x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie