Založ si blog

E-protest: inteligentný protest proti neinteligentnej štátnej karanténe.

Ráno sa prebudím a hovorím si, idem si zabrechať spoza plota. Ani by človek neveril, aká je z toho radosť. Aspoň podľa videnia takých zadubených narcistických a sadistických „géniov“, akými sú nulovým rizikom posadnutý Mikas s jeho hovorcom Matovičom. Oni prišli s riešením hodným IQ môjho obľúbeného zvieratka, tatranského svištíka. Neskôr navrhnem jedno protiopatrenie. Ľuďom, ktorí zostali v zahraničí práve preto, aby sa vyhli štátnej karanténe, ponúkli riešenie stavu: „poďte do štátnej karantény, kým nebude dokončená sľúbená inteligentná karanténa“! Iná forma špicľovania a nedôvery.

Vládca-hovorca „Nerozhodenko“ dokonca vyjadril vládcovskú rozhodnosť. Ó, aký to posun. On tým psom, tým vyžieračom štátu, tým „repatriantom“ (to je podľa nového významu „štátny občan Slovenska, ktorý zarába v zahraničí po vyhnaní neschopnou vládou“) poslal odvážny odkaz „nátlak nepomôže, JA som vládca, JA určujem, nemali ste si ma zvoliť. Teraz bude len po mojom“. „Až do posledného voliča“. Aby sme nezabudli, tým posledným voličom je LEN ON sám. LEN ON znovu za nič nemôže, to ten zlý Google, pridal sa Apple. To tí hlúpi ľudia, veď načo prišli? V dôsledku „láskavých“ vlád mi bolo umožnené dlhodobejšie pôsobiť a žiť v niekoľkých štátoch, videl som vládnuť všeličo, aj nástup juvenilného Macrona. Ale verte mi, na našich nevládcov nemá nikto. Neviem, či ľudstvo vydrží tak dlho, aby sa v budúcnosti našiel „vyzývateľ“ na prekonanie neschopnosti a arogantnosti „matovlády“. Česť výnimkám, držím im palce, aby sa psychicky nezrútili. Ako hrdého vlastenca ma to neteší.

História si asi nepamätá prípad takého neschopného premiéra, ktorý by za pár týždňov vlády urobil toľko idiotín. Čo krok, to nápad, čo druhý, to geniálny. Svojho času sa podobný „génius“ stal generálnym riaditeľom SkyEurope Airlines. Ihneď po nástupe a uplatnení jeho nápadov sa naplnenosť lietadiel medzi rovnakými mesiacmi roka pred géniom a roka po nástupe génia prejavila poklesmi prepravených cestujúcich od 18% do nádherných „iba“ 5% v letných mesiacoch. Až do úplného krachu. Potom prišli supy a vrhli sa na korisť. Ak to dovolíme, tiež zažijeme nápadnú podobnosť.

Predseda vlády (hovorca Mikasa) sa zaťal a nechápe, predseda parlamentu sa skrýva, hradná dáma sa neukazuje. Všetci kašlú na svojich voličov, nielen na nás, ktorí by ani jedného z nich nikdy nevolili, lebo vieme, že vládnuť musia neobyčajní ľudia, odvážni, aj kvalifikovaní, ktorí sú na seba schopní zobrať riziko, ktorí sa vedia rozhodovať, ktorí majú zmysel a cit pre mieru.

Jedna z metód inteligentného protestu proti inteligentnej karanténe by mohla zafungovať s podmienkou, že sa pripojí veľa ľudí, čiže každý to podvesí na svoj facebook, všetkým známym. Mám návrh. Síce nič nemusí pomôcť, ale aspoň im bude taký príjemný, ako za kýblik kamienkov v topánke. Dnes sa to týka nás, zajtra iných z vás. Tu je návrh postupu:

Odkopírujte a všetci prilepte nasledujúci jednoduchý text na všetky uvedené adresy. Zaplavme ich každý deň do zrušenia nezmyselnej a ľudskú dôstojnosť dehonestujúcej štátnej karantény masovým apelom na víťazstvo rozumu v znení:

Žiadam o presadenie okamžitého zrušenia protiústavnej, diskriminačnej, nepotrebnej, neadekvátnej a nezdôvodniteľnej štátnej karantény po návrate zo zahraničia, jej nahradením za domácu karanténu v minimálnom nevyhnutnom trvaní. Chceme sa vracať domov, chceme slobodu pohybu, nechceme väzenie.

www.Slovensko.sk; info@nrsr.sk; tlacove@nrsr.sk; boris.kollar@nrsr.sk; premier@vlada.gov.sk; uvsrinfo@vlada.gov.sk; public@minv.sk; office@health.gov.sk; minister@health.gov.sk; koronapodnety@uvzsr.sk ; uvzsr@uvzsr.sk; klub.olano@nrsr.sk; gabor.grendel@nrsr.sk; michal.sipos@nrsr.sk; richard.vasecka@nrsr.sk; klub.smer@nrsr.sk; robert.fico@nrsr.sk; jan.blchac@nrsr.sk; dusan.jarjabek@nrsr.sk; robert.puci@nrsr.sk; klub.smerodina@nrsr.sk; peter.pcolinsky@nrsr.sk; jozef.lukac@nrsr.sk; milos.svrcek@nrsr.sk; klub.lsns@nrsr.sk; marian.kotleba@nrsr.sk; martin.belusky@nrsr.sk; klub.sas@nrsr.sk; anna.zemanova@nrsr.sk; roman.foltin@nrsr.sk; jana.zitnanska@nrsr.sk; miroslav.kollar@nrsr.sk;

Jeden poslanecký klub nemá e-mail, lebo by to boli „klub.zaludi“. Aký schopný vodca, taký geniálny názov. Ale sú tam predsedovia aj podpredsedovia. Len nech pomôžu odstrániť geniálne vládnutie. Nedajte sa vyprovokovať do násilných akcií. Na to vždy zločinci a štátni teroristi (aj ten s fúzikmi od juhozápadných susedov) čakali, aby mohli spustiť represie, ceriť zuby, napínať svaly, strieľať, zatvárať. Výsledkom môžeme byť len pozitívne prekvapení, medzitým sa tešme z procesu. Umožnime normálnejším z nich zachovať si tvár a dokopať Duce Matoliniho do akej-takej normálnosti. Alebo ho „nakopať“.

Vládca nesmie odovzdať moc opatrníckemu, alibistickému úradníkovi. Úradník sa rozhodol naďalej nás protiústavne posielať do vynútených väzníc, koncentračných táborov. Ľudia tam idú bez rozhodnutia súdu. Vláda sa vraj musí opierať o vedu. Veda pritom znamená sústavné spochybňovanie aj samého seba. Dvaja vedci budú mať zvyčajne 3 vedecké názory: každý svoj vlastný a jednu spoločnú hypotézu. Ich metódou je sústavná pochybnosť. Preto vedci nemôžu vládnuť.

Časť koaličných ministrov musí veľmi nenávidieť svoj štát a pohŕdať našou štátnosťou

13.08.2020

Nikto ani netuší, aké devastačné sociálno-ekonomické dôsledky budú mať neschopnou nevládou prehnané likvidačné nevládcovské opatrenia, ktoré sa prejavia až niekedy na jeseň. Nevládcovia majú predsa k dispozícii možnosť obrovského zadĺženia budúcich generácií, likvidáciou našej suverenity. Skočili na lep, prečo by sa trápili, nedávajú svoje. Tvrdenie [...]

Šokujúce odhalenie o funkčnom radare. Prečo je nutné obnoviť vyšetrovanie katastrofy An-24? 2. časť.

07.08.2020

Pripájam priame pokračovanie môjho predchádzajúceho blogu o šokujúcich odhaleniach expertného posudku Vyšetrovacej správy katastrofy vojenskej An-24 z 19. januára 2020. Zhoda predpokladov tých, ktorí sme 14 rokov bojovali za odtajnenie vyšetrovacej správy so skutočnosťami, vyplývajúcimi zo správy, je priam fascinujúca s jedinou výnimkou. Ani len vo sne sme nemohli [...]

Šokujúce odhalenie: čo sa stalo An-24 19. januára 2006? 1. časť.

05.08.2020

Verejnosť sa dočkala zverejnenia vyšetrovacej správy z leteckej katastrofy vojenského lietadla An-24 z 19. januára 2006. Nie každý chce čítať masívne množstvo stoviek strán, pričom ďalšie stovky zostali nezverejnené. Nie každý rozumie tomu, čo tam je napísané. Zverejnenie bolo prvým predpokladom na to, aby sa expertom zvonka umožnil náhľad do útrob správy. A aby [...]

internát, mlynská dolina, mlyny, VŠ

Univerzity rátajú s hybridnou výučbou, bežný spôsob nebude možný

15.08.2020 19:30

Univerzity rátajú na jeseň s mixom klasického a on–line vzdelávania. Pre vysoké školy budú najväčšou výzvou zahraniční študenti či bezpečné internáty.

Poľsko, USA, Pompeo, návšteva

Poliaci otvorili cestu do krajiny ďalším americkým vojakom

15.08.2020 18:49

Predstavitelia Spojených štátov a Poľska podpísali v sobotu vo Varšave dohodu o posilnení vojenskej spolupráce.

Kriváň

Tatry majú ďalšiu obeť, 65-ročného turistu

15.08.2020 17:09

Pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách skolaboval v sobotu 65-ročný turista, leteckí záchranári mu už nedokázali pomôcť.

prehliadka netradičných plavidiel na Draždiaku v Petržalke

Bratislavčania sa vybláznili na Draždiaku pri prehliadke kreatívnych plavidiel

15.08.2020 16:25

Bratislavčania si mohli zostrojiť vlastné plavidlo na ľudský pohon. V sobotu sa na jazere Veľký Draždiak konala prehliadka kreatívnych plavidiel.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 184
Celková čítanosť: 596842x
Priemerná čítanosť článkov: 3244x

Autor blogu

Kategórie