Založ si blog

Masový zločin všeobecného ohrozenia vládcami infekciou. Ochráňme sa podaním preventívneho trestného oznámenia.

Nikomu z nás určite nemôže byť jedno, že premiér sa prebiehajúcou „vojenskou“ operáciou modroknižkárov dopúšťa viacerých trestných činov, napríklad šírením poplašnej správy. Ani to, že jednoznačne porušuje zákon už celoplošným vyhlásením núdzového stavu na celé územie Slovenska, čo zákon nepovoľuje. Ani to, že podľa zákona o núdzovom stave nás môže vládny orgán donútiť iba na evakuáciu (napr. pri ohrození lesným požiarom), ale nemôže nám vnucovať zásah do nášho tela. Ani to, že nemá právo celému národu vnucovať pod hrozbou sankcií účasť na experimente so zásahom do osobnej slobody a do našich tiel. Naposledy to robili len hitlerovskí lekári na väzňoch v koncentrákoch.

Najhorší podvod psychopatického vládneho plánu je v tom, že počet zistených infikovaných prudko narastie, ale nikto nezistí, koľko z nich je spôsobených priamym vplyvom nepremyslenej metódy, keď sa tisícky ľudí vystavia infekcii čakaním v odberných centrách. Som za národné zmierenie aj odpustenie, ale všetko má svoje hranice. Za toto bude raz nutné vládnych zločincov postaviť pred súd minimálne za spáchanie zločinu všeobecného ohrozenia.

Čo môžu ľudia urobiť? Ak sa nájde nejaká právna kancelária na ochranu ľudských práv, ktorá vystaví všetkým testovaným správne naformulované trestné oznámenie vyjadrujúce skutočnosť, že občan ten a ten ide na testovanie z donútenia, že nemal a nemá žiadne subjektívne príznaky ochorenia, že si je vedomý nespoľahlivosti testovacej metódy, a že pokiaľ bude infikovaný, bude to považovať za výsledok svojho vystavenia život ohrozujúcim podmienkam na základe rozhodnutia vládnych orgánov. Tým pre každého účastníka vzniká dôvodné podozrenie zo spáchania zločinu masového všeobecného ohrozenia zo strany tých vládnych predstaviteľov a inštitúcií, ktorí ho/ju a jeho blízkych svojim rozhodnutím vystavujú ohrozeniu infekciou vírusom COVID-19 s možným následkom straty života pri komplikovaných prejavoch.

Pritom za týmto protizákonným masovým lekárskym pokusom nie nič iné, len dohadzovanie obrovských ziskov konkrétnym menovitým užívateľom konečných výhod, ktorí zakúpili a vládnej inštitúcii predali nepreverené a nespoľahlivé testovacie súpravy a experimentom na celom národe si zabezpečuje návratnosť.

Právne sformulovanú žiadosť môžu čo najskôr vypísať a na miestnu prokuratúru odoslať aj tí, ktorí sa už podrobili testovaniu, lebo ak sa COVID-19 prejaví do najbližších 5 až 10 dní, existuje dôvodné podozrenie, že priamou príčinou je práve nebezpečný vládny experiment. Ľudia, konajme.

Osobne som už bol vyhnaný do zahraničia, pretože po sobote by som sa nemohol dostaviť do služby v zahraničí, tak som musel do zahraničia odletieť s výrazným predstihom. Mimochodom, za „privilégium“ možnosti pôsobenia v cudzine za takmer rovnaké príjmy, aké som mal pred rokmi doma, chcem vyjadriť „vďačnosť“ ficovláde, ktorá v roku 2009 v záujme rozkradnutia pár desiatok miliónov vtedajšími vládnymi fiškálskymi kšeftármi zlikvidovala utešene sa rozvíjajúce civilné dopravné lietanie na Slovensku a možnosť vzniku desiatok tisícok lukratívnych zamestnaneckých a živnostenských pozícií, naplnenosť hotelov aj kúpeľov, rozvoj domácich turistických stredísk, záchranu pamiatok. Otázka je, kto by to mal urobiť. Nuž, mám nápad. V Smere majú dosť fiškálov, nech zločin na slovenských letcoch teraz čiastočne odčinia a pomôžu s naformulovaním trestných oznámení.

Kto nepozná plány susedných štátov, ten s nimi nemôže uzatvárať spojenectvá: Sun-Tzu. 11.

26.02.2021

Pokračujem 11. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Poznaj nepriateľa a poznaj seba, tvoje víťazstvo nikdy nebude ohrozené: Sun-Tzu. 10. časť.

24.02.2021

Pokračujem 10. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Keď sú vojská nedisciplinované generál nemá autoritu: Sun-Tzu? 9. časť.

22.02.2021

Pokračujem 9. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

Zničená Stalinova busta

Stalin prišiel o hlavu: Rus pri Moskve rozmlátil pamätník diktátora, vrhol sa aj na Lenina

21.07.2024 18:24

Zábery zachytili páchateľa "v neadekvátnom stave", ako všetkou silou udrel kladivom do pomníka, a v pozadí sú počuť výkriky a hlasný smiech.

Poľsko, pád lietadla

V Poľsku sa zrútilo malé lietadlo, po dopade vzbĺklo. Zahynul 75-ročný pilot

21.07.2024 17:26

Lietadlo sa zrútilo do poľa s repkou. Keď hasiči dorazili na miesto, lietadlo horelo.

monkova

Tragédia na Teplom Vrchu: Vo vodnej nádrži sa utopil 38-ročný muž, nepomohla ani resuscitácia

21.07.2024 16:33

Hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková uviedla, že na pomoc vyslali aj záchranársky vrtuľník.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 262
Celková čítanosť: 1202361x
Priemerná čítanosť článkov: 4589x

Autor blogu

Kategórie