Založ si blog

Gang nekompetentných nepochopil, že gen. Lučanský sa stal národným hrdinom, novodobým Jánošíkom.

Rozhodol o tom ľud, nie vláda. Nezabránia tomu. Chudák zavraždený Kuciak s priateľkou, po ktorých chrbte sa všetci dnešní vládcovia dostali k moci, bol ľutovaný, ale nie hrdina. Bol potrebný pre oligarchickú mafiu a zneužili ho. Lučanský je iný kaliber, je potrebný pre ľud. Spôsobili to tuponi a skončia na svoju nevyzretosť, na pre nich typickú neschopnosť chápať. Reakcia nekompetentných vládcov dokazuje, že nielen nič nechápu, ale nie sú schopní prekročiť svoju malosť. Nechápu ani to, že ak niekto robí s hnojom, tak musí po hnoji cítiť. Ak niekto robí so zločinom, tak musí používať aj pre radový ľud neštandardné metódy. A nemusí sa pri tom zašpiniť v kriminálnom zmysle. Ale na to treba schopnosť širokého nadhľadu. To, čo  najmä úzkemu gangu malých duchovných naháčov chýba (IM, JN, RM, MK a JB). Vládcom hrozí masové ignorovanie ich opatrení na pohrebe ľudového hrdinu. Keby som bol doma v piatok 8.1., tiež by som išiel vzdať rešpekt rodákovi spod Tatier a bratovi v zbrani.

Moje blahoželanie samostatnej republike k významnému výročiu prekryla táto nešťastná kauza. Pritom prevencia pred opakovaním zločinu, ktorý spáchal ten najnekompetentnejší režim v histórii, je na konci tohto a predchádzajúceho blogu. Spolu s vyjadrením nádeje a cesty, ako by k nám mohlo prísť oslobodenie z východu (z Ruska a z Číny). Pred hystériou a terorom, ktorému čelíme.

Začnem stručným želaním našej republike k formálnym narodeninám v nie veľmi optimálnom termíne, kedy všetci oslavujú začiatok roka a významný deň zaniká. Dieťa moje, z úprimného srdca Ti ako spolu-otec želám návrat slobody, suverenity, nezávislosti, entuziazmu, nadšenia, nádejí, odhodlania, radosti, štátnickej múdrosti, politickej vyváženosti. Ostatné je zhodné s predchádzajúcim blogom, takže tí, ktorí ho čítali, tu môžu prestať čítať. Ak nechcú zopakovanie.

Úbohosť reakcií a príhovorov našich ústavných činiteľov k výročiu je škandalózna. Vládcovia ani slovkom nespomenuli obrovské úsilie tých, ktorí sme pred 3 desiatkami rokov našu štátnosť pomohli obnoviť. Všetky ich a naše ľudské nedostatky spolubojovníkov za národnú slobodu, ako najvyššiu a najcennejšiu hodnotu, úplne zatieňuje produkt, ktorým je samotná sloboda, štátnosť, suverenita. Najcennejší produkt pre rozhodujúcu väčšinu štátov po celom svete.

Navonok sa to javí tak, že s jedinou výnimkou Slovenska. Jeho najvyššia ústavná činiteľka nevydala spracovateľom svojich prejavov ani len jednoduchý pokyn, aby aspoň na tento významný deň pre národ prestali terorizovať obyvateľstvo predpísanými dávkami mediálnej manipulácie na jedinú tému, ktorú zámerne nepomenujem. Aby som sa nezaradil do rovnakého gangu demagógov.

Už po niekoľko rokov je Slovensko zbavované pilierov štátnosti. Jeho zradcovskí politici oberajú ľudí o základné slobody vyjadrovania. V poslednom roku aj zhromažďovania a pohybu. V 28. roku samostatnosti sa zavŕšil proces  personálnej dimenzie likvidácie štátnosti. Už nemáme politikov, a už vôbec nie štátnikov. Máme len držiteľov ústavných politických a štátnych funkcií. Tri najvyššie ústavné funkcie zastávajú popri sluhoch cudzích záujmov aj nedovzdelanci a plagiátori. O dvoch z nich to vieme. Tá najvyššia dodnes neukázala verejnosti svoju diplomovku. Ak ňou disponuje, ak vôbec existuje. Ústavní činitelia už nespravujú štát, ktorý patrí nám všetkým, už úplne prestávajú byť štátnymi hospodármi. Oni chcú vládnuť, chcú mať poddaných, ktorým nariaďujú, čo je pre nich dobré a represívne ich terorizujú za protesty.

Výsledkom hlúpeho vládnutia nemúdrych vládcov je, že z porušovania zákonov sa stáva národný šport. Súčasní ústavní činitelia poskytujú svojim vlastným protiprávnym a protiústavným konaním tisícky dôvodov pre občanov na to, aby si brali príklad. Občania to využívajú. S radosťou konajú veci, o ktorých protiústavníci a protizákonníci tvrdia, že sú protizákonné. Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Tragédia štátnosti, hrôza pre národ.

Na začiatku som sľúbil odpoveď na hypotetickú otázku, či k nám príde oslobodenie opäť z východu. Znovu oslobodenie od teroru a okupácie vedomia západným „spojencom“? Príde tentoraz aj z Ruska, aj z Číny? Tak si povedzme ako. Mnohí ľudia oprávnene veria, že za celou korona-hystériou je plán veľkého resetu najmocnejšej finančno-mediálno-informačnej farmakomafie (ide o tie isté osoby): nadnárodnej oligarchie. To nie je konšpirácia, aj slepí vidia indície a signály. A predsa to môže byť inak. Dôvodom je to, čo sledujeme v dvoch hodnotovo etablovaných, kompaktných, relatívne stabilných východných ríšach.

Osobne sa znovu prejavím ako opatrný optimista a čitateľom predkladám pri výročí svetielko nádeje, že sa zločinu „resetu“ dá vyhnúť. Každý vojenský stratég pozná pravidlo, že žiadny plán neprežije prvý kontakt s nepriateľom a realitou. Nepriateľom nie je vírus. Ten mal byť nástrojom na upevnenie moci skutočných nepriateľov ľudstva a civilizácie. Nadnárodnej oligarchie. Vírusom chceli zakryť obrovskú bublinu a ekonomický kolaps, ktorý po desiatky rokov vytvárali a zakrývali. Ale do plánu sa im vkradla chybička. Aj oni majú nepriateľa. Je ním zúfalá predstava posilnenia moci dvoch ríš: ruskej a čínskej. Aj k nim dostali vírus. Ale na rozdiel od západnej časti sa hystéria východných ekonomík takmer nedotkla. Navyše v predstihu vyvíjali účinnú vakcínu, dokonca prejavy choroby sa rýchlo učia liečiť. Z triku zločincov by navyše mohli vyjsť posilnení. Hrôza pre oligarchov, nádej pre nás. Zločinný plán nevyšiel, teror sa ruší, odvolávame vojenské manévre, cvičenie sa končí! Uvidíme. Ibaže by zločinci spustili horúcu 4. svetovú vojnu na zastavenie ich posilňovania. Naraz proti obidvom. Z dvoch smerov, z dvoch strán. Lenže odveta by mohla byť pre iniciátorov krutá. Jadrový holokaust by zničil aj vírus. A oni si ho potrebujú nechať v zálohe. Máme nádej.

Čo potom želať našej najcennejšej hodnote: štátnosti? Čo želať na výročie našej republike? Teraz už naozaj heslovite:

Nedovoľme okupáciu záplavou migrantov a cudzími vojenskými základňami.

Odmietnime elimináciu štátnosti vytvorením EuroWehrmachtu a EuroGestapa.

Zastavme najväčšie bezpečnostné ohrozenie štátov: nekontrolované posilňovanie nástroja nadnárodnej oligarchie, eurobyrokracie hypercentralizáciou.

Odstráňme systémovú nespravodlivosť mocibažnou, neschopnou, nepripravenou, nekompetentnou, nedovzdelanou, kolaborantskou vládou národnej zrady.

Zabráňme vyvolaniu občianskej vojny zneužívaním ozbrojených síl a zborov proti ľudu radikálnymi, extrémistickými diktátormi a psychopatickým premiérom.

Stopnime vládnu manipuláciu a mediálno-informačný teror psychologickej vojny.

Vyžeňme a nedovoľme obnovu vlády nestrán, nepolitikov a lokajov oligarchie.

Vráťme národu zločinnými vládcami ukradnutú slobodu vo všetkých formách, od slobody slova a vyjadrovania, po slobodu zhromažďovania a práva na odpor.

Staňme sa múdrymi a zvoľme si do najvyšších funkcií správy štátu vysoký nadpriemer a neobyčajnosť, namiesto hlbokého podpriemeru a „obyčajnosti“.

Pošlime „obyčajný“ „progresívny“ protištátny gang najpodpriemernejších najvyšších ústavných činiteľov v histórii, tam, kam patria: na smetisko dejín.

Odbúrajme inkvizičné represívne nenávistnícke protiústavné praktiky servilných orgánov činných v trestnom konaní.

Presaďme poctivú politiku lásky, čestnosti, úcty a rešpektu, namiesto antipolitiky nenávisti, podlostí, zákerností a dešpektu.

Nahraďme pomstychtivú ľudskú malosť veľkorysou zhovievavosťou a odpúšťaním.

To Ti z úprimného srdca želám Slovensko, za všetkých spolu-otcov štátnosti.

V prípade gen. Lučanského mohla byť silným motívom na úkladnú vraždu POMSTA. Spojil vládcov s vykonávateľom spoločný MOTÍV?

13.01.2021

Prítomnosť Černáka v rovnakom väzenskom zariadení v rovnakom čase, keď tam bol jeho slovenský Cattani nemohla byť náhoda. Motív z jeho strany na vybavenie účtov z pomsty je nespochybniteľný. Otázka je kto a prečo vrahovi mohol umožniť, aby vykonal pomstu aj za nich. Poďme po nitiach, po ktorých idú svetové kriminalistické špičky, nedajme sa zaviesť odpútavacím [...]

Prekvapivé výsledky ankety: „Je dopyt po suverenistickej strane silný? “

12.01.2021

Týždeň pred Vianocami (18.12.2020) tím iniciátorov zverejnil anketu na zistenie názorov ľudí na tému, či je dopyt po suverenistickej strane silný (tu: Je dopyt po novej suverenistickej strane silný? Ako zabrániť zopakovaniu národnej tragédie? – petersvec – Blog.Pravda.sk). Vyhodnocovací tím poskytol iniciátorom predbežné výsledky už začiatkom roka, ale dlhší [...]

Odkaz obete generála Lučanského: začnime boj proti organizovanému zločinu kolaborantských vládcov.

09.01.2021

V posledných dňoch som si dal v písaní prestávku. S rešpektom k významnej obeti zločinných praktík súčasnej vlády som týmto spôsobom prejavil úctu k bratovi v zbrani. Môj nasledujúci príspevok bude pokračovaním zápasu proti najvážnejšiemu organizovanému zločinu súčasnosti. Proti inej jeho forme bojoval generál Lučanský. Je ním vážne podozrenie z používania [...]

Jake Angeli / Jacob Chansley /

Simpsonovci nepredpovedali útok na Kongres, obrázok i na Slovensku zdieľali stovky ľudí

15.01.2021 19:30

Obrázok bol graficky upravený a nepochádza zo žiadnej skutočnej epizódy Simpsonovcov, čo potvrdil aj jeden zo scenáristov a producentov seriálu Matt Selman.

Očkovanie / Vakcína / Koronavírus / Covid /

Dánsko je v očkovaní proti Covidu lídrom EÚ, 80 percent Dánov chce vakcínu

15.01.2021 18:33

Rýchlosť očkovania súvisí s tým, že Dánsko všetky použiteľné vakcíny okamžite aplikuje. Podľa vlády vakcíny, ktoré sa dotknú dánskej pôdy, treba okamžite použiť.

F16 / Stíhačka /

Rusko po USA odstúpilo od Zmluvy o otvorenom nebi, Biden pripustil eskaláciu napätia

15.01.2021 17:35

Zmluva podpísaná v roku 1992 mala za cieľ budovať dôveru medzi Ruskom a Západom po skončení studenej vojny a bola vnímaná ako dôležitý nástroj medzinárodnej kontroly zbrojenia.

Mark Rutte

Holandská vláda pre krivdu na 20-tisícoch rodičov podala demisiu

15.01.2021 16:15

Demisia vlády ale podľa politológov na výsledok marcových volieb zrejme veľký vplyv mať nebude.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 245
Celková čítanosť: 904270x
Priemerná čítanosť článkov: 3691x

Autor blogu

Kategórie