Založ si blog

Komplicka gangu masových vrahov má vymenovať úradnícku vládu. Pellegrinimu hrablo?

Na úvod položím niekoľko súvisiacich otázok: 1) kto patrí do gangu masových vrahov? 2) Dalo sa zistiť, kedy je zle a zastaviť gang? 3) Kto patrí medzi komplicov vražedného gangu? 4) Dozrel čas na vyhlásenie vojnového stavu? Ak hej, prečo? 5) Keďže ho nevyhlásili, čomu tým bolo zabránené?

Ad 1) Tisícky zachrániteľných obetí ignorovaním sveta, to už nie je nedbanlivosť. To sú vraždy. Definovať si zloženie gangu masových vrahov je jednoduché, počínajúc takými zákernými, pomstychtivými a nekompetentnými zlomyseľnými ľuďmi ako premiér a minister obrany. Pokračujúc cez ich rovnakých servilných lokajov ako ministri vnútra a zdravotníctva, ale aj kolaboranto-agent na zahraničí vo svojej lokajskej nenávisti zabraňujúci napríklad dodávke ruskej vakcíny. Čo tam po životoch, ideologická nenávisť nadovšetko. Tiež ministerka spravodlivosti pretože flagrantne umožňovala znásilňovanie spravodlivosti. No a napokon gang pseudo-odborníckych kšeftárov ako Jarčuška so svojou farmako-mafiou, asistovaný lokajom Mikasom. Čo tam po životoch plebsu, zisk nadovšetko. S ich kolaborantsko-agentskými štátnymi tajomníkmi ministerstiev, generálnymi tajomníkmi úradov, zástupcami, atď.

Ad 2) Dalo. Totiž na konci júla sme mali 28 obetí, v polovici septembra 35. Za pol roka. Medzitým agent Naď dotiahol na Slovensko expertov na psychologické operácie a civilno-vojenské vzťahy s príslušným softvérom a nám neznámymi inštrukciami od ich nadriadených. Nevydal ich Trump, ale štát v pozadí, ktorý sa neskôr Trumpa zbavil. Objektom PSYOPS nesmie byť nikto v USA, ale spojenci môžu byť. Hlavným nástrojom PSYOPS je vyvolanie strachu obyvateľstva, rezignácie a poslušnosti, rozklad štátnej moci. Ibaže, vždy treba robiť „odpútavacie“ operácie (pozrite si Majstra Sun v „Knižnica obrancov slovenskej vlasti“ www.oziseo.sk) Odpútavacou operáciou je zatváranie sudcov a vysokých policajtov za „hrozné“ hrdelné zločiny korupcie (za závažné ich určil Via Iuris). Cieľom dymovej clony je zakrytie pripravovaných nárastov mŕtvych. Premývanie sa začína strašením o hroznej druhej vlne a bezohľadným vnútením protiústavného plošného testovania. Neriadi to rezort zdravotníctva (čo by s tým fanatickým sektárskym úbožiakom na čele nebola výhra), ale rezort obrany s  agentom Naďom na čele. S nástrojmi na skresľovanie výsledkov. Rozdiel medzi číslami z obcí a číslami PSYOPS musia manipulačné médiá zakrývať. Už v polovici októbra máme nárast obetí na násobky a potom každý mesiac o ďalšie násobky. Po dnešné čísla blízko 6300 obetí, plus viac ako 3000 neskoro zistených rakovín. Dovedna takmer 10 tisíc. A hradná dáma sa tichúčko prizerala (teraz sa zrazu aktivizuje), mafián v parlamente tiež, aj celé 95-členné stádo stláčateľov gombíkov, ktorého priemerné IQ je nepochybne hlboko pod celonárodným priemerom. Inak by nedopustili, aby sa stali komplicmi.

Ad 3) Ak sa teraz pýtame, kto sú tí komplici gangu, odpoveď som už uviedol. Aj to, kto je prvý komplic: na funkciu absolútne nepripravená pomocná sila z protištátky Via Iuris, ktorá (nečudujem sa) tiež čuší. Inokedy poučujú! Popri tom treba pridať veľa ministrov, štátnych tajomníkov a generálnych riaditeľov zastupujúcich gang. Netvrdím, že hospodárske rezorty zodpovedajú za obete, ale ani Remiška, Mičovský či Budaj sa nemuseli otvorene zastávať zločincov. Vyviniť sa môžu záchranou podnikateľov a živnostníkov, aj radikálnou zmenou v potravinovej sebestačnosti. Komplici sú aj „odborníci“, ktorí vediac a vidiac držali huby a neraz ten zločin kryli. Do úlohy komplicov politické hyeny z gangu zatiahli tisícky nevinných vojakov, policajtov, hasičov-záchranárov. Skutočnými komplicmi sa stala ich verchuška, istá časť generality. Inak mali odstúpiť a verejne vyjadriť nesúhlas, verejne sa dištancovať.

Ad 4) Teraz je otázka, či už dozrel čas na vyhlásenie vojnového stavu. Nezabúdajme: v druhej svetovej vojne zahynulo asi 2500 slovenských vojakov, ktorých na front vyslal vtedajší režim (česť pamiatke každého vojaka). V celom SNP (bojovali tam 4 moji ujkovia, teda pokrvní príbuzní), ktoré bolo podlo zneužité na ukradnutie našej štátnosti zločincom Benešom, zahynulo niečo nad 1700 bojovníkov (česť ich pamiatke). Dovedna 4200 v čase horúcej vojny, za 6 rokov. Dnes vo vojne s vírusom takmer o 120% viac za 11 mesiacov. A nikde nepočujeme ani náznak návrhu, či by nebolo múdre vyhlásiť vojnový stav (ešte nie vojnu), nahradiť najservilnejšiu generalitu záložníkmi a konať. Vyvinia sa?

Ad 5) Čo by sme získali vyhlásením vojnového stavu? Ochranu bezbranných! Ako? Prvou pomocou bude možnosť internovať extrémne nebezpečný gang a hodiť ich do kolúznej väzby (inšpirovaní nimi samými), kým ľudový tribunál rozhodne o ich osude. Ďalej odstavením diktátorských vydieračov z Bruselu aj vyradenie skorumpovaného vedenia farmako-mafie v ŠÚKL z liekových kšeftov. Následne z Egypta alebo z Indie niekoľkými špeciálmi doviesť státisíce balení lieku za 0,80 USD. Aby tých pár tisíc nemuseli lekári v zúfalstve zachraňovať pre seba a svoje rodiny. Vládcovia sa iste poistili, ale neskôr budú zákerne obviňovať zdravotníkov zo zneužitia právomocí. Tiež by bolo možné zmobilizovať všetkých potrebných lekárov a zdravotníkov v čiastočnej mobilizácii (môže vyhlásiť prezident: prečo nekonala už pri 200 obetiach plošného testovania?). Liek v rukách takto sformovaného vojenského zdravotníctva by umožnil liečiť, zachraňovať. Testovať podľa potreby, nie plošne (vo vojnovom stave v súlade s ústavou). Získali by sme aj možnosť okamžite diplomatickými cestami vyhostiť umožňovateľov zákerných cieľov psychologickej vojny od „spojenca“. Aj možnosť zrušiť s takým „priateľom“ všetky zmluvy, umožňujúce jeho „nezištnú“ „priateľskú“ „pomoc“ v budúcnosti. A diplomatickou nótou sa im „poďakovať“. Mohli by sme zabrániť budúcemu hladomoru vytvorením dlhoročných zásob trvanlivých potravín, bez výberových konaní od zahraničných kšeftárov (vojaci vedia o KD-konzervovaných dávkach), bez zákerných obmedzení eurobyrokracie na niekoľko mesiacov, ktoré nás majú držať v závislosti od nadnárodných vydieračov. Ochránili by sme najzraniteľnejším strechu na hlavou prevzatím štátnej garancie nad hypotékami pre tých, ktorí majú nehnuteľnosť pre seba. Za presných podmienok. Tým by sme vyradili bangsterských výpalníkov, ktorí si mädlia ruky nad budúcou korisťou masy neplatičov. V ISEO pripravujeme koncept ochrany životnej úrovne starcov a mladých rodín. Nebudeme ho prezrádzať. No a napokon by sme mohli vyhádzať tú časť generality, ktoré je taká tupá, že netuší, o čom sú PSYOPS (pochádza to ešte z čias vyčíňania Dankovho gangu na MO, keď bol predsedom výboru dnešný poradca predsedu NR SR). Jediným výstrelom celý kŕdeľ vypasených husičiek.

Nuž a v tom sa ako z jasného neba vynorí „genialita“ možného spasiteľa národa Pellegriniho (tak nám ho „objektívna“ „mienkotvorba“ podsúva), ktorý prichádza s návrhom, aby prvá komplicka po rezignácii prvého z gangu vymenovala úradnícku vládu. Ak to bolo nezištne z hlavy tohto údajného politického talentu, tak väčšiu politickú tuposť a absenciu strategického myslenia si už ani neviem predstaviť. Ak mu to niekto zo spriatelených ambasád „pošepkal“ (uveríme že zadarmo), tak čistejší prípad úkladov proti štátnosti si neviem predstaviť. Takže si tipnem, kto budú tí geniálni možní záchrancovia: Korčok, Naď, Valášek, Mikulec, Pellegrini, možno nám náhle ozdravie „talent“ z Popradu v závese s razantnou mužatkou štátneho teroru. Väčšinu z nich nájdete v ad 1), ani ostatní by nás neprekvapili. Všetkých v čase núdze platili a na piedestál infiltráciou zdvihli z jedného mešca.

Ľudkovia, otvoria sa vám oči? Uvedomujete si, čo za „kvalitu“ nám tu 23%-ná menšina oprávnených voličov navolila formou „priamej demokracie“ za prezidentov 2 razy po sebe? A prečo niekto potreboval, aby 29%-ná menšina oprávnených voličov zvolila ústavnú väčšinu „obyčajných“ vládcov-nepolitikov z nestrán? Namiesto toho najlepšieho, teda vlasteneckého, vysokého nadpriemeru neobyčajných správcov štátu? Viem, nebolo a niet z čoho vyberať. Robíme na tom. Čoskoro sa dozviete aké sme svine.

Zapamätajme si: MATOVIČ ODÍĎTE, ALE ÚRADNÍCKA VLÁDA NIKDY!!! Nech sa pozbierajú, vytvoria 76-ku a čistia chliev, ktorý umožnili.

Ing. Peter Švec, p.s.c., RCDS, plk. gšt. v.v., stratég, bezpečnostný analytik, letec

Kto nepozná plány susedných štátov, ten s nimi nemôže uzatvárať spojenectvá: Sun-Tzu. 11.

26.02.2021

Pokračujem 11. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Poznaj nepriateľa a poznaj seba, tvoje víťazstvo nikdy nebude ohrozené: Sun-Tzu. 10. časť.

24.02.2021

Pokračujem 10. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Keď sú vojská nedisciplinované generál nemá autoritu: Sun-Tzu? 9. časť.

22.02.2021

Pokračujem 9. časťou z trinástich zo seriálu múdrostí staročínskeho Majstra Sun. Tento originálny autorský preklad z roku 1996 poskytujem pre Inštitút sociálno-ekonomických otázok, pre Armádny magazín v Hlavných správach a pre všetky médiá, presadzujúce slobodu slova, ktoré si ho osvoja. Je určený pre všetkých múdrych vlasti oddaných Slovákov bez ohľadu na [...]

Viktor Orbán

Orbán pred eurovoľbami pritvrdzuje: Nepošleme mladých Maďarov do vojen cudzích krajín. Gulyás školil Macrona

28.05.2024 18:25

Šéf úradu maďarskej vlády zase vyzval francúzskeho prezidenta, aby rešpektoval fakty v kampani do nadchádzajúcich eurovolieb.

SR Bratislava RTVS protestný pochod BAX

Stíchne RTVS na tri hodiny? Šimkovičová hovorí o koordinovanej akcii organizátorov, vedenia a politických strán

28.05.2024 18:17

Podľa rezortu kultúry nemajú zamestnanci na tento typ protestu „zákonom priznanú možnosť“ a nemôžu „organizovane prerušiť výkon práce".

Pellegrini, Čaputová, atentát, vyhlásenie

Čaputová vetovala novelu zákona o FPU: Legislatíva môže ohroziť slobodu umenia

28.05.2024 18:02

V ustanovení novely vidí rozpor s ústavou, legislatíva môže podľa nej ohroziť slobodu umenia.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínsky parlament prelomil veto prezidentky k zákonu o zahraničných agentoch

28.05.2024 17:56

Prezidentka má teraz päť dní na to, aby zákon potvrdila. Ak tak neurobí, podpíše ho predseda parlamentu.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 262
Celková čítanosť: 1195652x
Priemerná čítanosť článkov: 4564x

Autor blogu

Kategórie