Založ si blog

Zázrak. Hnutie Slovenská liga a strana Vlasť: spoločná kandidátka

Neuveriteľné, stal sa zázrak. Toto nikto nečakal, najmä nie médiá hlavného prúdu. Človek, ktorý porodil štátnosť – Mečiar a človek, ktorý je odhodlaný vrátiť vlasť ľuďom – Harabin idú na spoločnej kandidátke. Všetkých 150 miest si podelili po bratsky, na striedačku.

Od začiatku decembra, do konca kampane, organizujú dennodenne s výnimkou sviatkov v každej obci konferenciu na tému: „Ochránime svoje dieťa – suverenitu, štátnosť s jej piliermi. Cudzie nechceme, svoje si zoberieme späť“. V spolupráci s alternatívnymi médiami ako InfoVojna, Slobodný vysielač, Hlavné správy oznamujú miesto konania a čas. Niekde miestna krčma, niekde Kultúrny dom, niekde dom podporovateľa.

Stranícke centrály dvoch hlavných lídrov aj ich spojených partnerov naplno. Do prvej línie sa zaktivizovali a nastúpili žijúci bývalí poslanci a poslankyne, spolu-otcovia zvrchovanosti, štátnosti a suverenity. Či už v Národnej rade alebo vo Federálnom zhromaždení. Na zhromaždeniach vítajú každého, aj volebného rivala, ktorí chce vyjadriť podporu štátnosti, suverenity, zvrchovanosti. Lebo o ňu ide. O záchranu toho najcennejšieho, čo máme. Suverenity, zvrchovanosti, štátnosti. Nášho spoločného, dnes už dospelého 28-ročného dieťaťa. Menom Slovensko.

Volebné prieskumy ukazujú prudký nárast popularity vlastencov, etatistov, suverenistov, normálnej väčšiny. Liberálno-progresívni anti-štátnici zúria a v zúfalstve žiadajú naliehavú pomoc zo svojich zahraničných centrál. Obrovské dodatočné investície nepomáhajú. Slovenský národ, ten etnický, aj politický, sa aktivizuje. Masívne podporujú návrat normálnosti. Vo voľbách progresívny liberalizmus so všetkými pätolízačmi utrpí drvivú porážku zjednotenými šíkmi vlastencov, suverenistov. Stratégia zabrala. Slovensko je zachránené.

V tom som sa prebudil. Bol to krásny sen. Ale občas treba veriť na zázraky. A vtedy sa aj zvyknú vyskytnúť. Ako sa to zopár razy stalo aj mne osobne.

Časť koaličných ministrov musí veľmi nenávidieť svoj štát a pohŕdať našou štátnosťou

13.08.2020

Nikto ani netuší, aké devastačné sociálno-ekonomické dôsledky budú mať neschopnou nevládou prehnané likvidačné nevládcovské opatrenia, ktoré sa prejavia až niekedy na jeseň. Nevládcovia majú predsa k dispozícii možnosť obrovského zadĺženia budúcich generácií, likvidáciou našej suverenity. Skočili na lep, prečo by sa trápili, nedávajú svoje. Tvrdenie [...]

Šokujúce odhalenie o funkčnom radare. Prečo je nutné obnoviť vyšetrovanie katastrofy An-24? 2. časť.

07.08.2020

Pripájam priame pokračovanie môjho predchádzajúceho blogu o šokujúcich odhaleniach expertného posudku Vyšetrovacej správy katastrofy vojenskej An-24 z 19. januára 2020. Zhoda predpokladov tých, ktorí sme 14 rokov bojovali za odtajnenie vyšetrovacej správy so skutočnosťami, vyplývajúcimi zo správy, je priam fascinujúca s jedinou výnimkou. Ani len vo sne sme nemohli [...]

Šokujúce odhalenie: čo sa stalo An-24 19. januára 2006? 1. časť.

05.08.2020

Verejnosť sa dočkala zverejnenia vyšetrovacej správy z leteckej katastrofy vojenského lietadla An-24 z 19. januára 2006. Nie každý chce čítať masívne množstvo stoviek strán, pričom ďalšie stovky zostali nezverejnené. Nie každý rozumie tomu, čo tam je napísané. Zverejnenie bolo prvým predpokladom na to, aby sa expertom zvonka umožnil náhľad do útrob správy. A aby [...]

internát, mlynská dolina, mlyny, VŠ

Univerzity rátajú s hybridnou výučbou, bežný spôsob nebude možný

15.08.2020 19:30

Univerzity rátajú na jeseň s mixom klasického a on–line vzdelávania. Pre vysoké školy budú najväčšou výzvou zahraniční študenti či bezpečné internáty.

Poľsko, USA, Pompeo, návšteva

Poliaci otvorili cestu do krajiny ďalším americkým vojakom

15.08.2020 18:49

Predstavitelia Spojených štátov a Poľska podpísali v sobotu vo Varšave dohodu o posilnení vojenskej spolupráce.

Kriváň

Tatry majú ďalšiu obeť, 65-ročného turistu

15.08.2020 17:09

Pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách skolaboval v sobotu 65-ročný turista, leteckí záchranári mu už nedokázali pomôcť.

prehliadka netradičných plavidiel na Draždiaku v Petržalke

Bratislavčania sa vybláznili na Draždiaku pri prehliadke kreatívnych plavidiel

15.08.2020 16:25

Bratislavčania si mohli zostrojiť vlastné plavidlo na ľudský pohon. V sobotu sa na jazere Veľký Draždiak konala prehliadka kreatívnych plavidiel.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 184
Celková čítanosť: 596843x
Priemerná čítanosť článkov: 3244x

Autor blogu

Kategórie