Založ si blog

Zázrak. Hnutie Slovenská liga a strana Vlasť: spoločná kandidátka

Neuveriteľné, stal sa zázrak. Toto nikto nečakal, najmä nie médiá hlavného prúdu. Človek, ktorý porodil štátnosť – Mečiar a človek, ktorý je odhodlaný vrátiť vlasť ľuďom – Harabin idú na spoločnej kandidátke. Všetkých 150 miest si podelili po bratsky, na striedačku.

Od začiatku decembra, do konca kampane, organizujú dennodenne s výnimkou sviatkov v každej obci konferenciu na tému: „Ochránime svoje dieťa – suverenitu, štátnosť s jej piliermi. Cudzie nechceme, svoje si zoberieme späť“. V spolupráci s alternatívnymi médiami ako InfoVojna, Slobodný vysielač, Hlavné správy oznamujú miesto konania a čas. Niekde miestna krčma, niekde Kultúrny dom, niekde dom podporovateľa.

Stranícke centrály dvoch hlavných lídrov aj ich spojených partnerov naplno. Do prvej línie sa zaktivizovali a nastúpili žijúci bývalí poslanci a poslankyne, spolu-otcovia zvrchovanosti, štátnosti a suverenity. Či už v Národnej rade alebo vo Federálnom zhromaždení. Na zhromaždeniach vítajú každého, aj volebného rivala, ktorí chce vyjadriť podporu štátnosti, suverenity, zvrchovanosti. Lebo o ňu ide. O záchranu toho najcennejšieho, čo máme. Suverenity, zvrchovanosti, štátnosti. Nášho spoločného, dnes už dospelého 28-ročného dieťaťa. Menom Slovensko.

Volebné prieskumy ukazujú prudký nárast popularity vlastencov, etatistov, suverenistov, normálnej väčšiny. Liberálno-progresívni anti-štátnici zúria a v zúfalstve žiadajú naliehavú pomoc zo svojich zahraničných centrál. Obrovské dodatočné investície nepomáhajú. Slovenský národ, ten etnický, aj politický, sa aktivizuje. Masívne podporujú návrat normálnosti. Vo voľbách progresívny liberalizmus so všetkými pätolízačmi utrpí drvivú porážku zjednotenými šíkmi vlastencov, suverenistov. Stratégia zabrala. Slovensko je zachránené.

V tom som sa prebudil. Bol to krásny sen. Ale občas treba veriť na zázraky. A vtedy sa aj zvyknú vyskytnúť. Ako sa to zopár razy stalo aj mne osobne.

Ako pôsobiť proti presile? Manévrový prístup vypekania 3. Rafinovaná svorka vlkov kontra poslušné stádo ovečiek.

23.01.2020

Pokračujem treťou časťou série článkov so zameraním na rozvoj strategického myslenia. Zámerom série blogov je aspoň troškou prispieť do eliminácie nepodloženého a nemúdreho sebapodceňovania viac »

Ako pôsobiť proti presile? Manévrový prístup vypekania 2

21.01.2020

Pokračujem druhou časťou série článkov so zameraním na rozvoj strategického myslenia. Bez ohľadu na záujem ho publikujem preto, aby čo najširšia časť laikov bola schopná porozumieť pravidlám viac »

Ako pôsobiť proti presile? Manévrový prístup vypekania 1

20.01.2020

Sériu článkov so zameraním na rozvoj strategického myslenia som sa rozhodol publikovať najmä z jedného dôvodu. Aby čo najširšia časť laikov bola schopná porozumieť pravidlám strategického viac »

trump

Trump zverejní blízkovýchodný mierový plán

24.01.2020 06:44

S riešením izraelsko-palestínskeho konfliktu chce Trump podľa vlastných slov prísť ešte pred budúcotýždňovou schôdzkou s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom vo Washingtone.

koronavírus, Čína

Čína naháňa vírus a zatvára mestá

24.01.2020 00:00, aktualizované: 06:09

Čína vyhlásila vojnu novému koronavírusu, ktorý sa pred niekoľkými týždňami začal šíriť v meste Wu-chan. Vyžiadal si najmenej 17 obetí.

hodiny 100 sec, doomsday clock

Svet je 100 sekúnd od absolútnej skazy

24.01.2020 00:00

Symbolické hodiny posledného súdu (Doomsday Clock), spravované vedcami, sa o 20 sekúnd priblížili k polnoci. To je riziko absolútnej skazy.

paraglajdista, paraglajding, paragliding

Na Donovaloch sa zrútila litovská paraglajdistka

23.01.2020 23:41

V nemocnici skončila 27-ročná paraglajdistka litovskej národnosti, ktorá sa zrútila do lesného porastu pod Novou hoľou na Donovaloch.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 73
Celková čítanosť: 120890x
Priemerná čítanosť článkov: 1656x

Autor blogu

Kategórie