Založ si blog

Želajme si darček na Vianoce 2020: geopolitický prístup premyslenej zdržanlivosti

Odmietam skepticizmus vo vzťahu k možnostiam malých štátov na medzinárodnej scéne. Som presvedčený, že je potrebné presadzovať vlastný geopolitický prístup premyslenej zdržanlivosti. Boli publikované materiály ktoré definujú ďalšiu integráciu Európskej Únie ďalej len (EU), resp. Eurozóny. Dokument o “Európskej superveľmoci”, ktorý sa dostal na portál a do programu poľskej televízie TVP, je podpísaný ministrami zahraničných vecí Nemecka a Francúzska.

Zaoberá sa niekoľkými závažnými a pre malé štáty nebezpečnými aspektmi: tzv. európskou bezpečnostnou dohodou, spoločnou európskou azylovou a migračnou politikou, ako aj údajnou podporou rastu a dokončením procesov hospodárskej a menovej únie. Ďakujem, neprosím si. Nech si tie veci nechajú.

Dohoda súčasných politikov dvoch veľkých historických uzurpátorov, vyvolávačov agresie a dobyvateľov predpokladá, že členské štáty EÚ stratia nárok na vlastnú armádu a špeciálne služby. Čiže stratia obranyschopnosť. Že sa zjednotí trestné právo. Chcú dokonca zjednotiť aj daňový systém, čiže zlikvidovať našu konkurencieschopnosť a ekonomiky ich vysokými daňami. Po zavedení jednotnej meny nemúdrymi politikmi zločineckí signatári chcú zrušenie národných centrálnych bánk. Očakávajú aj jednotný systém udeľovania víz. Likvidáciu suverenít národných štátov chcú zabezpečiť spoločnou zahraničnou politikou s inými štátmi, ale aj s medzinárodnými organizáciami. Vrátane OSN, NATO, OBSE, atď. Nuž a finančne to bude nutné zabezpečiť spoločným rozpočtom pre eurozónu, ale chcú aj Európsky menový fond.

Už dnes poznám zopár nekonečne nemúdrych a nekonečne neosvietených primitívov, ktorých nadchýna myšlienka, že budú súčasťou superveľmoci. A pri svojich gaučových debatách napínajú svaly o tom, ako už NATO malo urobiť poriadok s opolčencami v Donbase a Luhansku. Ako máme vyhnať Rusov zo Sýrie a podobné idiotiny. Keď sa takého masla spýtate, či by bol spokojný, keď ho nejaký Juncker ale pani Von der Leyen pošle do prvej línie, vtedy sa ich to netýka, odpoveď totiž nedostanete. Ak sa bábovky opýtate, či už videl devastačné účinky hoci len 23 mm kanóna, nehovoriac o 155 mm húfnici, alebo raketomete, tak na vás zazerá s vypúlenými očami humanistu, ako sa opovažujem zavádzať militantné témy.

Takému tupoňovi pri jeho IQ už vôbec nedochádza, čo také dokumenty, alebo úvahy môžu a budú znamenať. Že rozviedka aj kontrarozviedka budú podriadené jednému centru kdesi v Bruseli. A naša SIS, aj vojenské spravodajstvo, ba aj NAKA budú zrušené. Bez náhrady. Že Európsky prokurátor bude mať postupne gigantické právomoci a vznikne jednotné trestné právo, ktoré nemusí chrániť naše záujmy. Bude chrániť lotrov a postihovať poctivcov. Náznaky už máme viac ako viditeľné. Aj dvojité štandardy. Že národné štáty nebudú mať právo rozhodovať o migrácii a nebudú mať ani vlastnú azylovú politiku. Že nám sem teda ktosi nasunie masy migrantov, ktorým poskytne násobné príspevky v porovnaní s našimi dôchodkami, ba aj platmi väčšiny obyvateľov. Že rozmiestnenie migrantov bude povinné a národné štáty nebudú môcť nič odmietnuť, len akceptovať. Že nám tu rozmiestnia cudzie vojenské základne tej „našej“, čiže ich armády. Predovšetkým sklady všetkého nebezpečného a u nich nechceného. Veď už ich o to požiadal istý šarlatán na najvyššej priečke. A že o povolaní toho tupoňa do vojny za demokratické hodnoty niekde na okraji civilizácie rozhodne niekto mimo Bratislavy. A že ten niekto určite nebude hovoriť po slovensky. A že ho nebude zaujímať likvidácia jediných potomkov našich slovenských rodín a rodov.

Už som to písal. Ak sa budeme správať ako ovce, ak budú naši najvyšší predstavitelia bľačať tak, ako to chcú ich mäsiari, tak budeme ovce. Pretože svet, aj ten bližší, nás bude považovať za ovce a bude sa k nám správať ako k ovciam. Ak sa naopak, budeme správať ako dospelí vlci, tak každý vlk v okolí vie, čo znamenajú vycerené zuby. Aj to, že by mohol utŕžiť zranenie. Ak vstúpi ovca do svorky vlkov, tak ju zaručene zožerú. Buďme vlkmi, medveďmi, levmi. Svorka, vedená vlčím alfa samcov, alebo hoci aj alfa samicou. Nie dosadenou bábikou za korupčné cudzie zdroje. Nie zajacom, alebo papagájom, ako v čase pred ňou.

Nepodceňujme vojnu nadnárodnej oligarchie realizovanej eurobyrokraciou, proti našej štátnosti a štátnostiam, suverenitám malých členských štátov EÚ. Nepodceňujme fakt, že v prvých líniách domácich kolaborantov majú podosadzovaných absolútne nemúdrych, nekompetentných, nevzdelaných šašov. Oni nie sú na to, aby rozmýšľali, oni sú na to, aby presadzovali rozhodnutia tých, ktorí ich do funkcií dosadili.

Aby sme zrazu nezistili, že už znovu nemáme štát a štátnosť, len jeho torzo. Najbližší manéver urobme v nasledujúcich voľbách. Vysokou a nečakanou účasťou normálnosti vyšachujme extrémistických protištátnostných liberálnych nacistov a pošlime ich na smetisko dejín ešte predtým, ako stihnú nastúpiť a napáchať škody, ako aj odovzdať štátnosť do cudzích rúk. Máme na to. Na slovenský zdravý sedliacky rozum nemali už mnohí, nemajú naň ani doma vychovaní zradcovia a kolaboranti. Aby sme na Vianoce 2020 dostali darček od našich politikov vo forme geopolitického prístupu premyslenej zdržanlivosti. Medzitým príjemne prežime najbližšie Vianoce.

Časť koaličných ministrov musí veľmi nenávidieť svoj štát a pohŕdať našou štátnosťou

13.08.2020

Nikto ani netuší, aké devastačné sociálno-ekonomické dôsledky budú mať neschopnou nevládou prehnané likvidačné nevládcovské opatrenia, ktoré sa prejavia až niekedy na jeseň. Nevládcovia majú predsa k dispozícii možnosť obrovského zadĺženia budúcich generácií, likvidáciou našej suverenity. Skočili na lep, prečo by sa trápili, nedávajú svoje. Tvrdenie [...]

Šokujúce odhalenie o funkčnom radare. Prečo je nutné obnoviť vyšetrovanie katastrofy An-24? 2. časť.

07.08.2020

Pripájam priame pokračovanie môjho predchádzajúceho blogu o šokujúcich odhaleniach expertného posudku Vyšetrovacej správy katastrofy vojenskej An-24 z 19. januára 2020. Zhoda predpokladov tých, ktorí sme 14 rokov bojovali za odtajnenie vyšetrovacej správy so skutočnosťami, vyplývajúcimi zo správy, je priam fascinujúca s jedinou výnimkou. Ani len vo sne sme nemohli [...]

Šokujúce odhalenie: čo sa stalo An-24 19. januára 2006? 1. časť.

05.08.2020

Verejnosť sa dočkala zverejnenia vyšetrovacej správy z leteckej katastrofy vojenského lietadla An-24 z 19. januára 2006. Nie každý chce čítať masívne množstvo stoviek strán, pričom ďalšie stovky zostali nezverejnené. Nie každý rozumie tomu, čo tam je napísané. Zverejnenie bolo prvým predpokladom na to, aby sa expertom zvonka umožnil náhľad do útrob správy. A aby [...]

internát, mlynská dolina, mlyny, VŠ

Univerzity rátajú s hybridnou výučbou, bežný spôsob nebude možný

15.08.2020 19:30

Univerzity rátajú na jeseň s mixom klasického a on–line vzdelávania. Pre vysoké školy budú najväčšou výzvou zahraniční študenti či bezpečné internáty.

Poľsko, USA, Pompeo, návšteva

Poliaci otvorili cestu do krajiny ďalším americkým vojakom

15.08.2020 18:49

Predstavitelia Spojených štátov a Poľska podpísali v sobotu vo Varšave dohodu o posilnení vojenskej spolupráce.

Kriváň

Tatry majú ďalšiu obeť, 65-ročného turistu

15.08.2020 17:09

Pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách skolaboval v sobotu 65-ročný turista, leteckí záchranári mu už nedokázali pomôcť.

prehliadka netradičných plavidiel na Draždiaku v Petržalke

Bratislavčania sa vybláznili na Draždiaku pri prehliadke kreatívnych plavidiel

15.08.2020 16:25

Bratislavčania si mohli zostrojiť vlastné plavidlo na ľudský pohon. V sobotu sa na jazere Veľký Draždiak konala prehliadka kreatívnych plavidiel.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 184
Celková čítanosť: 596831x
Priemerná čítanosť článkov: 3244x

Autor blogu

Kategórie