Založ si blog

Prečo má nacionalistov len kolonizovaný národ, nikdy nie kolonizátor?

Výhra politického amaterizmu liberálnych extrémistov v niekoľkých gigantickými cudzími peniazmi platených pseudo-voľbách, v skutočnosti v lotérii, kde majú hráči výšku výhry naznačenú oligarchiou, má už teraz devastačný efekt nielen na prosperitu nášho štátu. Ich explicitne vyjadreným protištátnym nenávistníctvom voči vlastnej štátnosti a voči štátotvornému národu nás Slovákov, je ohrozená najvyššia hodnota každého štátotvorného národa: samotná štátnosť s jej atribútmi a piliermi zvrchovanosti a suverenity. Naposledy to naši nepolitici a amatéri v najvyšších funkciách potvrdili podpisom podhodenej Deklarácie o zahranično-politickom smerovaní SR. Táto vykazuje všetky znaky toho, že bola tvorená v zahraničných protištátkach, alebo na cudzom veľvyslanectve.

Už to samo osebe narúša princíp zvrchovanosti a suverenity, ako základu nášho najvyššieho národno-štátneho záujmu, ktorým je posilňovanie ŠTÁTNOSTI a SUVERENITY. Je to hanebný dokument vyzývajúci na vazalstvo a slepé podriadenie, potvrdzujúci to, že naši traja predstavitelia nechcú suverénny štát. Je to dokument potvrdzujúci štatút poslušnej gubernie. Ja som na opačnom brehu, mojou deklaráciou je tento dokument:

http://www.nitrianskadeklaracia.sk/2017/11/25/nitrianska-deklaracia-za-zachovanie-suverenity-slovenskej-republiky/

Prečo to podpísali? Dve príčiny. Prvá, zbrojnými objednávkami musia splatiť dlh za dosadenie do funkcií a udržiavanie pohodlnej existencie v medziobdobí vytvárania legendy. Druhá, evidentne sa boja hnevu más po prehnaných a nepodložených opatreniach, ktoré uvrhnú veľkú časť národa do biedy. Potrebujú ochranu, tak sa podlizujú cudzej moci. Kto to podpísal? Okrem dvoch nepolitikov aj dáma, ktorá ešte pred 1,5 rokom robila pomocnú silu v protištátke.

Kedysi sa za kolaborantstvo išlo pred súd a do istého väzenia, agenti cudzích mocností boli zastrelení za úsvitu. Dnes podpisujú dehonestujúce deklarácie s rukopisom protištátok, politruckých agentúr, udržiavaných za cudzie korupčné peniaze, presadzujúcich cudzie záujmy. Dokument je návrat do štýlu spred 30 rokov „so Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak“ aj spred 50 rokov, ba spred 70 rokov, keď iní nepriatelia Slovenska a slovenskosti hľadali a likvidovali buržoáznych nacionalistov. Tých, k akým sa hrdo hlásim, mal som to v papieroch.

Priznávam sa, som nacionalista, som za radikálne decentralizovanú EÚ, som suverenista, som za racionálne členstvo v NATO, bez rinčania zbraňami. Som za rozumné výdavkové priority v čase, keď hrozí brutálny prepad príjmov štátneho rozpočtu nemôžeme rozsadzovať na niečo, čo by sme chceli, ale na čo nemáme.

Otázka je, kto im to podhodil? Nuž tí, ktorí potrebujú zisky, predávať svoje zbrojné výrobky, pokračovať vo výrobe. Korupcia má rôzne formy. Táto je tá najvážnejšia a najnebezpečnejšia. Táto rozkladá štát. Takto sa správajú agenti cudzích záujmov a kolaboranti. Len s nádejou čakám, kedy si národ položí otázku z nadpisu, prečo má nacionalistov vždy len kolonizovaný národ a nikdy nie kolonizátori. Preto, lebo z osočovania vlastencov chcú profitovať kolonizátori.

Skrytý nástup agentov agresívneho ultraľavicového liberalizmu a ich dosadenie do vysokých vládnych funkcií, má už teraz aj ekonomické dôsledky a budú ešte horšie. Ak niekto presadzuje solidaritu v americko-ruskej super-veľmocenskej rivalite našou podporou jednej strany, mal by rátať aj s dôsledkami. Nižšou obsadenosťou našich kúpeľov, našich hotelov, hôr, prípadne aj nižšou vôľou pomôcť nám pri hroziacom hladomore počas obdobia po koronakríze. Práve ruská stredná trieda a jej prípadný záujem o Slovensko, môže pomôcť pri obnove zdevastovanej slovenskej ekonomiky po kríze. Aj preto sa s nimi iné národy nášho kontinentu, napríklad Nemci a Francúzi, diplomaticky bratajú. Naši cudzími korupčnými peniazmi dosadení vládcovia, dnes už mafiánsky triumvirát, svojou nekonečnou politickou, diplomatickou aj ľudskou neosvietenosťou presadzujú EU-rópskejšie pseudohodnoty ako celá EÚ. Aj potom, keď EÚ znovu totálne zlyhala.

Ibaže, verím tomu, že možno sa nám, normálnej drvivej väčšine, stalo dobre. Oni sa zhoväďujú sami. Každým vystúpením predsedu vlády, každou akciou hradu. Žiaľ, pridal sa k nim aj šéf parlamentu. Nám stačí len počúvať. A v správnom čase konať. Spočítať im to aj s úrokmi. A nezabúdať, že aj tá najhoršia vlastná vláda je tisíc razy lepšia, ako tá najlepšia cudzia. Lenže tou úplne najhoršou cudzou vládou je vláda cudzích agentov z domáceho chovu, tváriaca sa ako vlastná. Nezáleží na tom, že si to veľká časť ľudí nechce priznať, dôležité je, že to je FAKT!

Časť koaličných ministrov musí veľmi nenávidieť svoj štát a pohŕdať našou štátnosťou

13.08.2020

Nikto ani netuší, aké devastačné sociálno-ekonomické dôsledky budú mať neschopnou nevládou prehnané likvidačné nevládcovské opatrenia, ktoré sa prejavia až niekedy na jeseň. Nevládcovia majú predsa k dispozícii možnosť obrovského zadĺženia budúcich generácií, likvidáciou našej suverenity. Skočili na lep, prečo by sa trápili, nedávajú svoje. Tvrdenie [...]

Šokujúce odhalenie o funkčnom radare. Prečo je nutné obnoviť vyšetrovanie katastrofy An-24? 2. časť.

07.08.2020

Pripájam priame pokračovanie môjho predchádzajúceho blogu o šokujúcich odhaleniach expertného posudku Vyšetrovacej správy katastrofy vojenskej An-24 z 19. januára 2020. Zhoda predpokladov tých, ktorí sme 14 rokov bojovali za odtajnenie vyšetrovacej správy so skutočnosťami, vyplývajúcimi zo správy, je priam fascinujúca s jedinou výnimkou. Ani len vo sne sme nemohli [...]

Šokujúce odhalenie: čo sa stalo An-24 19. januára 2006? 1. časť.

05.08.2020

Verejnosť sa dočkala zverejnenia vyšetrovacej správy z leteckej katastrofy vojenského lietadla An-24 z 19. januára 2006. Nie každý chce čítať masívne množstvo stoviek strán, pričom ďalšie stovky zostali nezverejnené. Nie každý rozumie tomu, čo tam je napísané. Zverejnenie bolo prvým predpokladom na to, aby sa expertom zvonka umožnil náhľad do útrob správy. A aby [...]

internát, mlynská dolina, mlyny, VŠ

Univerzity rátajú s hybridnou výučbou, bežný spôsob nebude možný

15.08.2020 19:30

Univerzity rátajú na jeseň s mixom klasického a on–line vzdelávania. Pre vysoké školy budú najväčšou výzvou zahraniční študenti či bezpečné internáty.

Poľsko, USA, Pompeo, návšteva

Poliaci otvorili cestu do krajiny ďalším americkým vojakom

15.08.2020 18:49

Predstavitelia Spojených štátov a Poľska podpísali v sobotu vo Varšave dohodu o posilnení vojenskej spolupráce.

Kriváň

Tatry majú ďalšiu obeť, 65-ročného turistu

15.08.2020 17:09

Pod Kriváňom vo Vysokých Tatrách skolaboval v sobotu 65-ročný turista, leteckí záchranári mu už nedokázali pomôcť.

prehliadka netradičných plavidiel na Draždiaku v Petržalke

Bratislavčania sa vybláznili na Draždiaku pri prehliadke kreatívnych plavidiel

15.08.2020 16:25

Bratislavčania si mohli zostrojiť vlastné plavidlo na ľudský pohon. V sobotu sa na jazere Veľký Draždiak konala prehliadka kreatívnych plavidiel.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 184
Celková čítanosť: 596796x
Priemerná čítanosť článkov: 3243x

Autor blogu

Kategórie