Založ si blog

E-protest: inteligentný protest proti neinteligentnej štátnej karanténe.

Ráno sa prebudím a hovorím si, idem si zabrechať spoza plota. Ani by človek neveril, aká je z toho radosť. Aspoň podľa videnia takých zadubených narcistických a sadistických „géniov“, akými sú nulovým rizikom posadnutý Mikas s jeho hovorcom Matovičom. Oni prišli s riešením hodným IQ môjho obľúbeného zvieratka, tatranského svištíka. Neskôr navrhnem jedno protiopatrenie. Ľuďom, ktorí zostali v zahraničí práve preto, aby sa vyhli štátnej karanténe, ponúkli riešenie stavu: „poďte do štátnej karantény, kým nebude dokončená sľúbená inteligentná karanténa“! Iná forma špicľovania a nedôvery.

Vládca-hovorca „Nerozhodenko“ dokonca vyjadril vládcovskú rozhodnosť. Ó, aký to posun. On tým psom, tým vyžieračom štátu, tým „repatriantom“ (to je podľa nového významu „štátny občan Slovenska, ktorý zarába v zahraničí po vyhnaní neschopnou vládou“) poslal odvážny odkaz „nátlak nepomôže, JA som vládca, JA určujem, nemali ste si ma zvoliť. Teraz bude len po mojom“. „Až do posledného voliča“. Aby sme nezabudli, tým posledným voličom je LEN ON sám. LEN ON znovu za nič nemôže, to ten zlý Google, pridal sa Apple. To tí hlúpi ľudia, veď načo prišli? V dôsledku „láskavých“ vlád mi bolo umožnené dlhodobejšie pôsobiť a žiť v niekoľkých štátoch, videl som vládnuť všeličo, aj nástup juvenilného Macrona. Ale verte mi, na našich nevládcov nemá nikto. Neviem, či ľudstvo vydrží tak dlho, aby sa v budúcnosti našiel „vyzývateľ“ na prekonanie neschopnosti a arogantnosti „matovlády“. Česť výnimkám, držím im palce, aby sa psychicky nezrútili. Ako hrdého vlastenca ma to neteší.

História si asi nepamätá prípad takého neschopného premiéra, ktorý by za pár týždňov vlády urobil toľko idiotín. Čo krok, to nápad, čo druhý, to geniálny. Svojho času sa podobný „génius“ stal generálnym riaditeľom SkyEurope Airlines. Ihneď po nástupe a uplatnení jeho nápadov sa naplnenosť lietadiel medzi rovnakými mesiacmi roka pred géniom a roka po nástupe génia prejavila poklesmi prepravených cestujúcich od 18% do nádherných „iba“ 5% v letných mesiacoch. Až do úplného krachu. Potom prišli supy a vrhli sa na korisť. Ak to dovolíme, tiež zažijeme nápadnú podobnosť.

Predseda vlády (hovorca Mikasa) sa zaťal a nechápe, predseda parlamentu sa skrýva, hradná dáma sa neukazuje. Všetci kašlú na svojich voličov, nielen na nás, ktorí by ani jedného z nich nikdy nevolili, lebo vieme, že vládnuť musia neobyčajní ľudia, odvážni, aj kvalifikovaní, ktorí sú na seba schopní zobrať riziko, ktorí sa vedia rozhodovať, ktorí majú zmysel a cit pre mieru.

Jedna z metód inteligentného protestu proti inteligentnej karanténe by mohla zafungovať s podmienkou, že sa pripojí veľa ľudí, čiže každý to podvesí na svoj facebook, všetkým známym. Mám návrh. Síce nič nemusí pomôcť, ale aspoň im bude taký príjemný, ako za kýblik kamienkov v topánke. Dnes sa to týka nás, zajtra iných z vás. Tu je návrh postupu:

Odkopírujte a všetci prilepte nasledujúci jednoduchý text na všetky uvedené adresy. Zaplavme ich každý deň do zrušenia nezmyselnej a ľudskú dôstojnosť dehonestujúcej štátnej karantény masovým apelom na víťazstvo rozumu v znení:

Žiadam o presadenie okamžitého zrušenia protiústavnej, diskriminačnej, nepotrebnej, neadekvátnej a nezdôvodniteľnej štátnej karantény po návrate zo zahraničia, jej nahradením za domácu karanténu v minimálnom nevyhnutnom trvaní. Chceme sa vracať domov, chceme slobodu pohybu, nechceme väzenie.

www.Slovensko.sk; info@nrsr.sk; tlacove@nrsr.sk; boris.kollar@nrsr.sk; premier@vlada.gov.sk; uvsrinfo@vlada.gov.sk; public@minv.sk; office@health.gov.sk; minister@health.gov.sk; koronapodnety@uvzsr.sk ; uvzsr@uvzsr.sk; klub.olano@nrsr.sk; gabor.grendel@nrsr.sk; michal.sipos@nrsr.sk; richard.vasecka@nrsr.sk; klub.smer@nrsr.sk; robert.fico@nrsr.sk; jan.blchac@nrsr.sk; dusan.jarjabek@nrsr.sk; robert.puci@nrsr.sk; klub.smerodina@nrsr.sk; peter.pcolinsky@nrsr.sk; jozef.lukac@nrsr.sk; milos.svrcek@nrsr.sk; klub.lsns@nrsr.sk; marian.kotleba@nrsr.sk; martin.belusky@nrsr.sk; klub.sas@nrsr.sk; anna.zemanova@nrsr.sk; roman.foltin@nrsr.sk; jana.zitnanska@nrsr.sk; miroslav.kollar@nrsr.sk;

Jeden poslanecký klub nemá e-mail, lebo by to boli „klub.zaludi“. Aký schopný vodca, taký geniálny názov. Ale sú tam predsedovia aj podpredsedovia. Len nech pomôžu odstrániť geniálne vládnutie. Nedajte sa vyprovokovať do násilných akcií. Na to vždy zločinci a štátni teroristi (aj ten s fúzikmi od juhozápadných susedov) čakali, aby mohli spustiť represie, ceriť zuby, napínať svaly, strieľať, zatvárať. Výsledkom môžeme byť len pozitívne prekvapení, medzitým sa tešme z procesu. Umožnime normálnejším z nich zachovať si tvár a dokopať Duce Matoliniho do akej-takej normálnosti. Alebo ho „nakopať“.

Vládca nesmie odovzdať moc opatrníckemu, alibistickému úradníkovi. Úradník sa rozhodol naďalej nás protiústavne posielať do vynútených väzníc, koncentračných táborov. Ľudia tam idú bez rozhodnutia súdu. Vláda sa vraj musí opierať o vedu. Veda pritom znamená sústavné spochybňovanie aj samého seba. Dvaja vedci budú mať zvyčajne 3 vedecké názory: každý svoj vlastný a jednu spoločnú hypotézu. Ich metódou je sústavná pochybnosť. Preto vedci nemôžu vládnuť.

Protištátni agenti pripravujú kolaborantskú bezpečnostnú stratégiu. Čo sú piliere našej bezpečnosti?

27.05.2020

Vždy sa teším na inšpirátorov mojich úvah. Objavil som zaujímavú skupinu inšpirátorov: jednoduchých ľudí. Nie sú to obyčajní ľudia. Jeden z takých neobyčajných ľudí mi svojho času položil otázku čím by som charakterizoval piliere našej bezpečnosti. O ktorých majú dnes plné ústa práve protištátni agenti a kolaboranti. Údajní bezpečnostní analytici, [...]

„V krízových časoch inteligentní ľudia hľadajú riešenia, idioti hľadajú vinníka. „

25.05.2020

Citát velikána si dovolím doplniť: „a zločinci hľadajú príležitosti“. Slová v nadpise vyslovil nemecký komik, humorista a filmár Vicco von Bülov, známy ako Loriot. Akoby hovoril o našom nevládcovi, hovorcovi Mikasa. Jeho citát mi práve dnes pripomenul kamarát, s ktorým sme na úplne opačných koncoch politickej orientácie. Trafil do čierneho. Nedovoľme ďalší [...]

Jednotka kandidátky OĽANO sa zastala hovorcu Mikasa (Matoviča): „už iný nebude“.

22.05.2020

Tak sme sa od jednotky kandidátky zlepenca individuí dozvedeli, že náš nevládca „už iný nebude, on je už taký, aký je“. Pedagogická kvalifikovanosť a erudovanosť z toho výroku priam srší. Prvý výrok a hneď perla. Inými slovami: „On už zostane sociopaticky posadnutý Facebookom“. Alebo: „On už zostane večným rebelom, nevhodným na vládcu“. Isteže, ak [...]

Koronavírus opatrenia karanténa

Na Slovensku pribudol jeden prípad nákazy novým koronavírusom

30.05.2020 09:42, aktualizované: 09:55

Celkovo v krajine evidujú 1521 pozitívne testovaných.

Minneapolis Police Death

Protesty proti zabitiu Afroameričana policajtom pokračovali už štvrtú noc

30.05.2020 09:10

Nepokoje pokračovali i napriek tomu, že policajt bol obvinený z vraždy.

Rusko, koronavírus

ONLINE: Merkelová dala Trumpovi košom, vzorky vírusu ukradli opice

30.05.2020 07:55, aktualizované: 08:28

Trump chce zorganizovať summit G7 v USA s osobnou účasťou lídrov krajín, aby ukázal, že svet sa vracia do normálu. Merkelová to odmietla.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Ako chutí moc podľa Matoviča

30.05.2020 07:00

Je výzva Petra Pellegriniho na odchod Roberta Fica provokáciou? Je to koniec starého Smeru, tvrdí Marián Repa.

petersvec

Bez nacionalizmu, čiže vlastenectva, je každý politik len príživník z peňazí platcov daní a každý vojak len vešiak na uniformu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 477208x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie